muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: IMODIUM

13.2.2014 Broumovské Imodium natočilo svou čtvrtou desku. Lídr Thom se svojí družinou na ní ukazuje, že je nejvyšší čas opustit zažité stereotypy o dětinském bigbítku prvoplánově opisujícím od Nirvany.
8.9.2013 Broumovské kvarteto Imodium vydalo svou poslední desku Polarity již před třemi lety, a tak je nejvyšší čas na novou nahrávku. Ta by měla vyjít ke konci října a předznamenává ji singl Valerie.
20.9.2012 Královéhradecký festival Tylova léta pro letošek našel útočitě v krytých prostorách kulturního domu Střelnice a přichystal zřejmě nejzajímavější program ve své historii.
21.4.2012 Příští pátek a sobota bude patřit Plzeňskému majálesu, který letos oslaví už dvacátý třetí ročník. Páteční koncerty proběhnou na náměstí Republiky. Vstup bude zdarma, takže si fanoušci kapel United Flavour, Discoballs, Nebe, Chuť, V3SKA a L. A. užijí své oblíbence o to víc.
25.8.2011 Už příští pátek 2. září ovládnou pražskou Incheba Arenu kanadské hvězdy Simple Plan. Skupina vsadila na českou hudební scénu a rozhodla, že jejich koncert, který je v tuto chvíli téměř vyprodaný, zahájí broumovští Imodium.
30.6.2011 Argentiská ska kapela Karamelo Santo, italští pop-punkeři Vanilla Sky a britsko-němečí electro-punkeři Transmitter vystoupí na jedenáctém ročníku Open Air Musicfestu Přeštěnice, který se uskuteční 8. a 9. července ve stejnojmenné obci na Milevsku.
25.6.2011 Vypsaná fixa, Anna K., Škwor, Imodium, NSOS, Dark Gamballe nebo Johny Said the Number - to je jen stručný výběr z těch, kteří zahráli na letošním Božkov festu v Kojetíně.
16.6.2011 O nadcházejícím víkendu se uskuteční již tradiční Božkov Fest v Kojetíně u Přerova. Jedná se o pátý ročník, vůbec poprvé je ale představen dvoudenní program, během kterého vystoupí přes patnáct kapel.
26.4.2011 Jednu z nejstarších majálesových tradic si drží Plzeň, ostatně letos se v západočeské metropoli bude slavit už podvaadvacáté v řadě. Vše vypukne v pátek na náměstí Republiky, v sobotu se pak dění přesune do lochotínského amfiteátru.
13.4.2011 Znovuzrekonstruovaný hudební sál pražského Rock Café sice zahájil zkušební provoz už v půlce prosince, ale teprve teď se chystá jeho oficiální otvíračka. V pátek zde vystoupí Post-It, Imodium, Lety mimo, Poslední výstřel a také polovina kapely Wohnout - Duo Egon.

1-10 (43) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.