muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: IDEAFATTE

7.2.2012 Legendárny hip-hopový producent J Dilla, ktorý hudobný svet len tri dni po svojich 32. narodeninách opustil v roku 2006, by dnes oslavoval. Slovenskí (a českí) hip-hoperi mu venovali tributový mixtape.
11.3.2010 Festival Hip Hop Kemp v srpnu proběhne už po deváté a proto se jeho organiztoři symbolicky rozhodli po prvních devět březnových dnů postuplně odtajňovat první potvrzené účinkující letošního ročníku, který proběhne od 19. do 21. srpna ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové.
7.2.2009 Studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně chystají na tuto středu BUsFEsT - originální hudební festival v trolejbusech zlínské hromadné dopravy.
29.7.2008 V Mariánském údolí na východním okraji Brna se 30. srpna uskuteční pátý ročník festivalu Semtex Culture. Coby headliner byl už před časem avizován jamajský dancehallový zpěvák Shaggy, k němuž nyní do soupisky přibyla dvojice britských elektronických projektů: X-Press 2 a Kosheen.
7.12.2006 Festival Ski Opening, který se měl uskutečnit od 15. do 17. prosince v rámci doprovodného programu slavnostního zahájení lyžařské sezony ve Špindlerově Mlýně, byl vzhledem k nepřízni počasí zrušen.
11.10.2006 Druhé pokračování hip-hopové akce První liga proběhne již tento pátek v pardubickém L-Klubu. Hlavními taháky budou Indy & Wich, slovenský Rytmus se svou Bengoro show, či IdeaFatte, kteří pokřtí nové album.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.