muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: I LIKE YOU HYSTERIC

16.8.2015 Do vyprodaného Lucerna Music Baru přijeli Interpol, kteří si dokázali s naprostou samozřejmostí poradit i s rozpáleným letním prostředím. Před nimi ještě vystoupili místní I Like You Hysteric.
28.3.2014 Ve středu 26. března se v pražském Paláci Akropolis konal křest v pořadí čtvrtého alba skupiny 100°C nazvaného Freaky Boys. Jako support vystoupila kapela I Like You Hysteric.
15.11.2012 Druhé pokračování ostravského cyklu Indie Sessions proběhne v pátek 23. listopadu v klubu Barrák. Podobně, jako tomu bylo v případě jarního debutu, bude hrát prim domácí kytarová alternativa.
22.10.2012 Tvoje oblíbená hudební sešlost je zpět! Sessions v novém hávu ti nabízí sklizeň toho nejsladšího ovoce alternativní hudby v Česku. Bude to akce, na kterou jen tak nezapomeneš. Bude to akce, která se ti zaryje pod kůži.
12.10.2012 Pražská indie-popová dvojice I Like You Hysteric, Andrzej Palec (ex Roe-Deer) a Marek Kedzior (ex Dorian Gray’s Prostitutes) startuje v sobotu své podzimní turné. Kromě toho představují pánové i nový klip, který vznikl k písni The Year Of The Tiger.
24.1.2012 Pražská indie-rocková formace I Like You Hysteric, v níž figuruje zpěvák dnes už zauniklých Roe-Deer Andrzej Palec, na svých stránkách nabízí všechna tři EP, která od svého vzniku stačila natočit.
28.2.2011 Populární newyorští post-punkeři Interpol jsou potvrzeni coby headlineři druhého ročníku Grape Festivalu, který se uskuteční 12. a 13. srpna na letišti ve slovenských Piešťanech. Kapela se zde zastaví během festivalového turné ke své loňské eponymní desce.
13.12.2010 S odhalováním účinkujících a předprodejem vstupenek začíná také slovenský Grape Festival, který 12. a 13. srpna naváže na svůj letošní debut s Röyksopp, The Subway, Parov Stelar Bandem nebo Robots in Disguise.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.