muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HYPNOTIX

17.4.2009 Po čase se do Česka chystá devětašedesátiletý jamajský reggae a ska zpěvák Derrick Morgan. Jeden z nejúspěšnějších zpěváků svého žánru vystoupí společně s karibsko-africkou kapelou Yard Vibez Crew na festivalu Reggae Ethnic Session.
23.3.2009 Skupina Hypnotix, hrající hudbu na pomezí elektroniky, reggae a etnické muziky, oslaví v tomto roce dvacet let existence. Se svými fanoušky si narozeniny připomene na čtvrtečním koncertu v pražském klubu Roxy, který bude zároveň zaznamenán a v květnu vydán na DVD.
2.1.2009 V kulturním domě Vltava ve středočeských Kralupech nad Vltavou bude o příštím víkendu – v pátek 9. a sobotu 10. ledna - probíhat sedmý ročník indoorového festivalu Lednový underground. Vystoupí na něm mimo jiné Eggnoise, Please the Trees, Xavier Baumaxa nebo Prague Ska Conspiracy.
27.12.2008 Zatímco všichni netrpělivě čekáme na návrat Khoiby, pracuje její vzkřísitel Filip Míšek také na sólovém projektu nazvaném Dikolson.
20.3.2008 Pražská část filmového festivalu Febiofest nabídne i v letošním roce bohatý doprovodný hudební program na dvou scénách. Probíhat bude od 28. března do 4. dubna v prostorách multiplexu Village Cinemas na Andělu.
3.9.2007 Linhartova nadace tento týden v areálu zámeckého parku v pražských Dolních Počernicích uspořádá první ročník multikulturního Linhart festivalu. Jeho cílem je představit dvacetiletou činnost nadace a umožnit setkání veřejnosti s umělci, kteří s nadací spolupracovali a podíleli se na jejích aktivitách.
27.8.2007 Lákavý program slibuje multikulturní festival Make a Connection. Uskuteční se tuto sobotu v areálu Valdštejnské lodžie v Jičíně a svým návštěvníkům zdarma nabídne mimo jiné koncerty kapel Support Lesbiens, Sunshine, Ohm Square, Khoiba, King Banana, nebo United Flavour.
12.2.2007 Britská elektrodubová parta Zion Train si v roce 2006 do Česka cestu nenašla. Jejich fandové, kterých je tu ale díky jejich hojnému koncertování skutečně hodně, si mohou do diáře zapsat datum 9. 3. 2007, čas 20:00 a jako místo připsat pražský klub Abaton.
21.8.2006 Minulý čtvrtek se na letišti v Piešťanech otevřely brány druhého největšího festivalu našich východních sousedů nazvaného Hodokvas. Svému názvu tahle akce dostála na výbornou.Tak se na ní pojďme podívat.
8.8.2006 O prvním srpnovém víkendu proběhl v areálu ostrova v obci Sázava na Benešovsku již tradiční festival Sázavafest. Letos přivítal Boban i Marko Markovic Orkestar, Manau, Banco de Gaia a mnohé další.

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.