muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HURTS

30.3.2014 Na poľskej festivalovej scéne sa toho veľa deje. Najväčšie festivaly, severný Open'er s varšavským Orange Warsaw sa predbiehajú v menách, zobudili sa aj elektronické festivaly Nowa Muzyka a Free Form. Bohužiaľ, dva festivaly sa aj zrušili.
10.11.2013 V rámci podzimní části turné k desce Exile vystoupilo v pátek 8. listopadu v Incheba Aréně populární britské synthpopové duo Hurts. Kapela předvedla v Praze velkolepou show okořeněnou vřelým přístupem Thea Hutchcrafta a Adama Andersona k publiku.
9.11.2013 Hurts u nás hráli už několikrát, ale pro mě to byl jejich první koncert. Ještě v červenci 2011 jsem četla v NME, jak dechberoucí bylo jejich vystoupení na festivale T in the Park. Hodně deště a melancholie. Must-see.
8.11.2013 Dnes večer už podruhé v tomto roce zahraje svým fanouškům v Praze britské duo Hurts. Kapela, která již přerostla kapacity klubů, vystoupí v Incheba Areně v areálu holešovického výstaviště. Předskakovat jim bude česká formace Luno.
26.10.2013 Tklivé synthpopové duo Hurts začalo nedlouho po vydání letošní desky Exile pracovat na svém třetím studiovém albu. Pro server Gigwise to prozradil zpěvák Theo Hutchcraft.
24.10.2013 Hurts nejsou živi jen zasněným, éterickým synthpopem. Zpěvák Theo Hutchcraft se pustil do kooperace s duem DJs Calvinem Harrisem a Alessem a výsledkem je vyloženě dancefloorová záležitost Under Control.
11.7.2013 Stále více českých fanoušků míří každoročně do rakouského městečka St. Pölten za festivalem Frequency. Ten nedávno přidal na svou soupisku Alkaline Trio, Blumentopf, Milese Kanea, Junip, Groundation nebo Johnnyho Borrella z Razorlight.
24.6.2013 Britské duo Hurts vydalo už třetí singl ze své letošní novinky Exile. Je jím skladba Somebody To Die For doprovázená videem, které vzniklo v Kalifornii.
25.5.2013 Wonderwall trochu jinak. Jeden z neprovařenějších devadesátkových hitů napsaný Noelem Gallagherem získal novou podobu, kterou má na svědomí duo Hurts. Temnější klavírní verze starého hitu Oasis s Theem Hutchcraftem za mikrofonem nezní vůbec špatně.

1-10 (39) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.