muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HUDEBNÍ CENY ÓČKA

12.2.2013 Hudební televize Óčko se rozhodla změnit koncept svých hudebních cen. Vrcholit nebudou galavečerem, jako tomu bývalo v minulosti. Tradiční sošky vítězům předají sami fanoušcí, kteří nic netušící vítěze doslova přepadnou třeba u nich doma.
17.11.2011 Ve Velkém sále Lucerny byly již podeváté rozdány Hudební ceny televize Óčko. Letošnímu ročníku kraloval zpěvák Vojta Dyk, který získal ocenění za zpěváka roku a spolu se svou skupinou Nightwork proměnil další dvě nominace.
10.11.2011 Už příští středu 16. listopadu se na ceremoniálu v pražské Lucerně vyhlásí vítězové devátého ročníku hudebních cen televize Óčko. Do osmi kategorií bylo vybráno celkem dvaatřicet nominovaných, pro které měli možnost v uplynulých dnech hlasovat samotní fanoušci.
23.11.2010 Divácké ceny hudební televize Óčko budou tentokrát oproti předchozím ročníkům předány už v prosinci. V tuto chvíli je již uzavřeno hlasování, představeny jsou nominace a taky první účinkující, kteří vystoupí na jejich vyhlášení.
22.11.2010 Čtvrtek druhého prosince. Pokud máte rádi muziku a tohle datum ještě nemáte v kalendáři zatržené, hned to napravte. Pražská Incheba Arena totiž bude hostit megashow, na níž se budou rozdávat...
12.11.2010 SMS hlasování diváků a hudebních fandů v 8. ročníku PURUM Hudebních cen Óčka 2010 je u konce! Během osmi týdnů si nejaktivnější hlasující odnášeli týden co týden atraktivní ceny, ale především se horečně sčítalo...
26.2.2010 Hudební televize Óčko včera předala své divácké ceny za uplynulý rok. Hlavní kategorie nepřinesly žádné zásadní překvapení: zpěvákem roku se stal písničkář Tomáš Klus, zpěvačkou Aneta Langerová, skupinou Chinaski a objevem roku byl zvolen zpěvák David Deyl.
28.1.2010 Televize Óčko odtajňuje účinkující, kteří vystoupí na ceremoniálu jejích hudebních cen za uplynulý rok, který proběhne 25. února v pražské Incheba Areně. Jako hlavní host tříhodinového programu vystoupí zpěvák Daniel Landa, který zároveň premiérově představí svou novou píseň.
3.12.2009 Hudební televize Óčko vyhlásila nominace na své hudební ceny za letošní rok. Vyhlášeno je celkem deset kategorií, přičemž po dvou nominacích moderátoři, redaktoři a dramaturgové přiřkli skupinám Vypsaná fixa, BPM a Nightwork a písničkáři Xindlu X.

1-10 (32) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.