muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HRADEC KRÁLOVÉ

10.7.2009 Na letošním patnáctém ročníku Rock For People se vydařilo nejen počasí, ale hlavně line-up plný hvězd, který u nás na festivalech neměl doposud obdoby. V první části fotogalerie si ukážeme, jak vypadala vystoupení The Kooks, Hadouken!, Arctic Monkeys, Ska-P nebo Mucky Pup.
10.7.2009 Prvý júlový víkend v Českej republike už tradične patrí jednému z najväčších tuzemských festivalov - Rock for People. Ten zaknihoval už pätnásty ročník a ako pozvánku poskladal celkom zaujímavý line up: Arctic Monkeys, Placebo, Bloc Party, The Kooks aj Underworld.
29.6.2009 Podpora ekologické dopravy, důsledná separace odpadů, používání biologicky odbouratelného nádobí či výsadba stromů ve Festivalparku. Organizátoři Rock for People se u příležitosti letošního 15. výročí rozhodli nadělit dárek sobě i životnímu prostředí a minimalizovat ekologickou stopu festivalu.
11.6.2009 We Call It Techno, tak zní podtitul třináctého ročníku festivalu elektronické hudby Summer of Love, který se uskuteční 15. srpna na novém místě – ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové.
4.6.2009 Kompletní časový program zveřejnil festival Rock for People. Souběžně se rozšířil i seznam tuzemských kapel a sbírka zahraničních „trofejí“, kterou posiluej francouzská čtveřice DJs-performerů Scratch Bandits Crew.
12.5.2009 Královéhradecký festival Rock for People, který se na místním letišti uskuteční od 4. do 6. července, rozšířil svůj program o několik menších zahraničních kapel a zároveň vyhlásil soutěž Udělej si svůj festival, určenou především pro začínající kapely.
6.5.2009 Sérii tří koncertů v českých klubech chystá na příští týden hyperaktivní Američan Justin Moyer se svými doprovodnými hráči a lo-fi elektronickým projektem Edie Sedgwick.
5.5.2009 Když měl loni vystoupit v Praze se svými parťáky z Wu-Tang Clanu, ani napodruhé nedorazil. K vidění v našich krajích byl nicméně už několikrát - jak sólo, tak třeba ve dvojici s Redmanem – a v létě se opět vrátí. Řeč je o americkém rapperovi, jenž je znám pod aliasem Method Man.
20.3.2009 Vedle již potvrzených veličin hardcore a punkové scény Ignite a The Bouncing Souls se organizátorům festivalu Rock for People podařilo další kapely s tuzemskou širokou základnou fanoušků.
2.3.2009 Přidrzlá, vtipná a energii chrlící britská rapperka Lady Sovereign je první ohlášenou hvězdou letošního osmého ročníku Hip Hop Kempu, největšího tuzemského hip-hopového festivalu. Na královéhradeckém letišti se představí v české premiéře.

91-100 (146) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.