muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HRADEC KRÁLOVÉ

9.9.2010 Necelý týden a půl nás dělí od pátku 17. září 2010. Tento den vstoupí do historie královéhradeckého Gymnázia J. K. Tyla jako 4. ročník hudebního festivalu Tylova léta. Areál školy se na jeden den promění ve velkolepou přehlídku hudebních kapel.
6.8.2010 Královéhradecké letiště ožije za dva týdny, konkrétně mezi 19. a 21. srpnem, už devátým ročníkem festivalu Hip Hop Kemp. Podstatnou část programu pořadatelé odkryli už na jaře a od té doby se jeho hudební část příliš nezměnila. Až na headlinera.
25.7.2010 Není pochyb, že letošní šestnáctý ročník festivalu Rock for People přivezl do Hradce Králové opět nejsilnější line-up ve své historii. Muse, The Prodigy, Billy Talent, Editors, Morcheeba nebo The Subways – ti všichni se nejenže vystřídali na jeho pódiích, ale také se objevují v naší fotogalerii.
20.7.2010 Zavedenený taneční festival Summer of Love, tak samo jako česká mutace Creamfields, pro letošek z mapy letních akcí mizí. Alespoň o nadcházejícím víkendu ale budou mít tancechtiví z čeho vybírat.
29.6.2010 Už tuto sobotu otevře své brány Rock for People. V areálu letiště Hradce Králové se na osmi scénách (o dvě více než loni) představí celkem 170 účinkujících, a to včetně horoucně očekávaných Muse.
2.5.2010 Hlavním headlinerem letošního ročníku festivalu Rock for People bude jedna z nejpopulárnějších britských kapel současnosti, Muse. Trojice se v Hradci Králové zastaví v rámci festivalové série koncertů k loňskému albu The Resistance.
27.4.2010 The Prodigy, Morcheeba, Skunk Anansie, NOFX, Tricky, Archive, Does It Offend You, Yeah?, Juliette Lewis, Jello Biafra & Guantanamo School of Medicine, Gallows… a teď taky Editors, The Subways, Persiana Jones, Skindred a další.
12.4.2010 Už tento týždeň zažijeme v česko-slovenských končinách skupinu, aká sa tu často nevidí a nepočuje. Americkí Ahleuchatistas sú kombináciou bicích a gitary, ktorú internet definuje ako inštrumentálny math-rock.
9.4.2010 Zajímavá jména z trip-hopového ranku potvrdil královéhradecký festival Rock for People. Na jeho nadcházejícím ročníku se představí se na něm bristolský producent, muzikant a zpěvák Tricky s doprovodnou kapelou a početná londýnská formace Archive.
8.4.2010 Před několika týdny jsme informovali o prvních potvrzených účinkujících, kteří se mezi 19.a 21. srpnem předvedou na festivalu Hip Hop Kemp na letišti v Hradci Králové. Soupisku teď rozšiřuje opět několik jmen včetně hlavního headlinera letošního ročníku.

71-80 (146) 

na začátek posounout vzad předešlé 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.