muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HRADEC KRÁLOVÉ

3.4.2013 Americká punk-kabaretná speváčka Amanda Palmer, tiež niekdajšia frontmanka skvelých The Dresden Dolls, sa ani nie po roku vracia do Českej republiky. V júli totiž podľa svojho newsletteru zahrá na festivale Rock For People v Hradci Králové.
25.3.2013 Pořadatelé tuzemského hiphopového svátku číslo jedna prolomili mlčení. To čekání přitom stálo za to. Přivezou totiž člověka, perlu, která je za oceánem jednou z nejadorovanějších postav současnosti (několika serverům nadto opanoval rovnou kategorii nejlepšího alba loňského roku).
8.3.2013 Festival Rock For People odhalil další jména svého line-upu, vedle Queens Of The Stone a The Parov Stellar Band vystoupí na letišti v Hradci Králové také američtí rockeři Thirty Seconds To Mars, které vede frontman a herec Jared Leto.
21.2.2013 Druhá čtveřice kapel pro letošní Rock for People je ohlášena. Po Queens of the Stone Age, Klaxons Papa Roach a Parov Stelar Band si tentokrát přicházejí na své hlavně fanoušci punk-rocku a spřízněných žánrových odnoží.
5.2.2013 Festival Rock for People představil první čtveřici vystupujících pro svůj devatenáctý roční, který se bude odehrávat od 2. do 5. července na letišti v Hradci Králové.
23.1.2013 Pořadatelé festivalu Rock for People svolali na včerejší podvečer tiskovou konferenci. Na ní sice neodkryli žádnou z vystupujících kapel, poodhalili ale zákulisí příprav chystaného 19. ročníku.
20.9.2012 Královéhradecký festival Tylova léta pro letošek našel útočitě v krytých prostorách kulturního domu Střelnice a přichystal zřejmě nejzajímavější program ve své historii.
11.9.2012 Praha, Ostrava a Hradec Králové se mohou začátkem listopadu těšit na dvojkoncerty skupiny Čechomor a americké písničkářky Suzanne Vega. Pokračuje tak jejich vzájemná spolupráce, která prozatím vyvrcholila společnou písní Rain is Falling.
11.7.2012 A je tu poslední část fotogalerie z letošního ročníku Rock for People, která zachycuje dění v poslední festivalový den. Vidět můžete vystupující H2O, Architects, The Asteroids Galaxy Tour, z domácích pak Mandrage, Support Lesbiens nebo Vypsanou fixu.

31-40 (146) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.