muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HRADEC KRÁLOVÉ

22.5.2014 Jubilejní již 20. ročník festivalu Rock for People bude hostit ve dnech 3.-5. července letiště v Hradci Králové. Jako již každoročně není festival jen o velkých jménech, ale také o kapelách, které si svou cestu ke slávě teprve vyšlapávají.
7.3.2014 Dnes již legendární česká kapela Lucie zavítá v rámci svého comebackového turné také na letiště v Hradci Králové, kde se představí v roli headlinera festivalu Rock For People. Koncert je naplánován na závěrečný den festivalu, tedy 5. července.
3.3.2014 Rock For People dlouhé čekání na první jména svého letošního line-upu nyní vynahrazuje tím, že sází jeden kousek za druhým. Pořadatelé se nyní rozhodli potěšit i fanoušky tanečního a elektronického popu a oznámili Chase & Status a novozélandskou formaci The Naked And Famous.
27.2.2014 Skotští rockeři loni v listopadu úspěšně vyprodali pražský klub Roxy a rovněž si podmanili fanoušky na svém bratislavském koncertě. Letos vystoupí jako jedna z hlavních hvězd programu tuzemského festivalu Rock For People.
25.2.2014 Tuzemský festival Rock for People letos slaví dvacet let. Organizátoři si poměrně dávali na čas s oznamováním headlinerů. Avšak poté, co jako prvního představili Toma Odella, přicházejí záhy s dalšími pěti jmény.
20.2.2014 Původně měla být jména oznámena na přelomu roku, toho prvního se však fanoušci dočkali až nyní. A je jím britský talent Tom Odell, který se do Česka vrátí po relativně krátké době, zahrál tu totiž loni na podzim v pražském Lucerna Music Baru.

11-20 (146) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.