muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HRACHOVKA

5.8.2010 Na příští víkend připadají hned dva tradiční valašské festivaly. V pátek 13. srpna se v amfiteátru Na Stráni ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm uskuteční jedenadvacátý ročník Valašského Folkrockování a o den později v nedalekém Hrachovci u Valašského Meziříčí sedmnáctý ročník festivalu Hrachovka.
25.11.2009 Festival Hrachovka bude navzdory dřívějším informacím pokračovat i v příštím roce. Připravovat jej bude nový realizační tým, který se rozhodl i pro změnu strategie. Půjde o akci jednodenní a dominovat jejímu programu budou domácí kapely.
30.7.2009 Festival Hrachovka po neúspěchu letošního ročníku končí. Organizátory zaskočila nízká návštěvnost, která se promítla nejen v rozhodnutí do budoucna nepokračovat. Z ní plynoucí nedostatek financí zapříčinil razantní redukci programu druhého festivalového dne.
4.7.2009 V Hrachovci u Valašského Meziříčí se 24.a 25. července uskuteční šestnáctý ročník festivalu Hrachovka. Headlinerem tentokrát bude tuzemskými pódii prověřená britská dubová kapela Zion Train.
28.11.2008 Další vlaštovky festivalové sezóny roku 2009 jsou tady. Předprodeje vstupenek za zvýhodněné ceny zahájily festivaly Colours of Ostrava, Hip Hop Kemp, Hrachovka, Zahrada, Topfest, Benátská noc a od 1. prosince se k nim připojí i Pohoda a Planet festival.
1.8.2008 Finské Waltari, belgickou partu Attica, ale i Ivana Mládka, Skyline, Vypsanou fixu, Wohnout, All X, Elektrick Mann a řadu dalších najdete v naší fotogalerii z patnáctého ročníku festivalu Hrachovka, který se konal o minulém víkendu v Hrachovci u Valašského Meziříčí.
5.7.2008 V Hrachovci u Valašského Meziříčí se o posledním červencovém víkendu uskuteční již patnáctý ročník festivalu Hrachovka. Během dvoudenního programu se na něm představí okolo pěti desítek interpretů z Česka i ze zahraničí, jimž budou vévodit kapely Napalm Death a Waltari.
25.8.2007 Po loňském ročníku, který, řekněme to upřímně, měl své mouchy, se dalo očekávat, že se pořadatelé poučí a chyby odstraní. A musím říct, že se tak stalo. Vystoupili Art Brut, I am X, UK Subs, Chikinki, nebo Therapy?...
25.7.2007 Festival Hrachovka letos vkročil do čtrnácti let své existence a doufejme, že tentokrát to byl krok pravou nohou. I letos se na Hrachovku mohou těšit milovníci mnoha žánrů, punkem počínaje a dance konče. Návštěvníci se mohou těšit například na Art Brut, I AM X, Chikinki, Ninu Hynes, Tata Bojs, Support Lesbiens a další...
13.5.2007 O I AM X se říká, že jsou u nás častěji než kolotoče. Není divu, hrávají zde nejméně dvakrát ročně a letošní rok nebude výjimkou – Chris Corner se svým electro-clash cirkusem navštíví valašskomeziříčský festival Hrachovka.

1-10 (22) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.