přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HOTONE

2.11.2016 Dostal jsem možnost testovat kytarové krabičky Hotone. Slovo krabičky je skutečně na místě, jsou to totiž skutečně malé krabičky, které by asi leckterý kytarista s velkou botou rozšlápl. Ony se ale naštěstí tak rychle nenechají. Jde o simulátor akustické kytary a šumovou bránu.
23.9.2016 Kolik efektů máš, tolikrát jsi... Ne, o kytarových příslovích snad jindy, protože v tomto testíku probereme harmonizér/octaver firmy Hotone.
25.7.2016 Obě krabičky mají stejný formát, zcela v duchu firemní strategie, co je malé, to je hezké. Rozměry půdorysu jsou jen o maličko větší než krabička sirek.
15.7.2016 Když před časem dánští TC Eletronic vzbudili pozornost výborně vymyšleným supermalým looperem Ditto, myslel jsem si, že menší už krabička být prostě nemůže. A hle, ještě to jde. A to až téměř na velikost krabičky od sirek.
5.6.2016 Zvuk Leslie bedny je natolik charakteristicky podmanivý, že si bez něj záhy po uvedení na trh (na začátku čtyřicátých let dvacátého století) dovedl představit zvuk varhan Hammond, pro které je dodnes de facto synonymem, jen málokdo.
14.5.2016 Drobní američtí kutilové s pájkou v ruce nebyli, zdá se, jediní, kdo zaregistrovali (jak dlouho ještě?) rozpínající se trh s pedály a jeho potenciál; zisk větřící hongkongští podnikatelé (o domácí výrobě takříkajíc na koleni zde nemůže být řeč, jelikož ta by si protiřečila s jejich business modelem) na něj zareagovali po svém - usnesli se, že co dokáže Západ, dokážou oni také.
9.5.2016 Ultra tenký pedál simulující obrovské množství ikonických, klasických i moderních efektů byl uveden na trh. Xtomp umí přenášet efekty z mobilních aplikací do krabičky přes Bluetooth Smart. K tomu...
25.4.2016 Sice bez lupy, ale brejle jsem si tedy sundat musel. Všechny jsou přibližně velké asi jako ta zmíněná devítivoltová baterie. Možná o chlup větší, určitě tlustší. Všechny mají rozměrově jaksi nestylový, zato sympaticky robustní, kovový spínač, který cvaknutím po sešlápnutí ozřejmí aktivaci efektu.
30.3.2016 Mnoho muzikantů trápí ztráta signálu, když mají příliš mnoho krabiček nebo používají dlouhé kabely. Někdy si toho ani nevšimnete, jen se zdá zvuk zabahněný a nekonkrétní. Když dáte Fat Buffer na...
30.3.2016 Hotone Q-Box je jemný laděný digitalní envelope filter s širokým spektrem efektů auto wah wah a dynamic wah. Je vybaven třemi režimy: Touch wah s high pass filtrem, Touch wah s low pass filtrem a Auto wah...

1-10 (23) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.