muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HOT CHIP

11.12.2007 Když se na počátku tisíciletí Jens Mölle a İsmail Tüfekçi zformovali do uskupení Digitalism, nikdo, včetně jich samotných, asi nečekal, že už za několik let se jim bude říkat noví Daft Punk a že budou jedněmi z hlavních nositelů nové vlny.
6.12.2007 Osemnáste vydanie Videotipov opäť prináša aktuálne klipy z prevažne alternatívnych vôd. Tentoraz okrem The Killers ponúkame: British Sea Power, Cursive, Hot Chip, Miou Miou a speváka Patricka Watsona.
6.10.2007 Mladá britská electropopová pětice Hot Chip chystá pro únor 2008 nástupce svých dvou úvodních desek. Nový materiál ponese název Made In The Dark a bude obsahovat třináct písní.
7.1.2007 Není mnoho kapel, které by se mohly objevit na olbřímím a de facto mainstreamovém anglickém festivalu Glastonbury a zároveň na španělské přehlídce Sónar, která se dramaturgicky vyhraňuje do oblasti experimentální hudby...

31-34 (34) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.