muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HORKÝŽE SLÍŽE

25.1.2010 Slovenský festival Topfest, jehož sedmý ročník proběhne 2. a 3. července na Zelené Vodě u Nového Mesta nad Váhom, odkrývá po již avizovaných metalistech Megadeth druhého headlinera. Je jím půl téměř století působící sestava britských rockových veteránů Status Quo.
28.12.2009 Kapela Megadeth před pár dny rozšířila soupisku headlinerů českého Sonisphere festivalu, kde krom toho vystoupí i zbylé tři čtvrtiny pomyslné velké trash-metalové čtyřiky – Metallica, Slayer a Anthrax. Kromě toho se ale dva týdny na to představí i u našich slovenských sousedů na festivalu Topfest.
15.12.2009 Masters Of Rock je vedle zavedeného Brutal Assaultu a do Česka expandujících mezinárodních festivalů Sonisphere a Metalfest Open Air dalším z řady metalových podniků, které mají již nyní potvrzeny první účinkující pro příští rok.
7.12.2009 I ve zdejších končinách mimořádně populární slovenská skupina Horkýže Slíže se na svém novém albu pevně, přitom nikoliv křečovitě drží vlastního osvědčeného výrazového kopyta...
20.10.2009 Slovenští Horkýže slíže před pár týdny vydali nové album a vyrazili na t-music tour. Po předešlých šesti koncertech, které byly z většiny vyprodané, s ní zítra večer zavítají do Prahy. Tam v Incheba Areně proběhne doposud největší samostatný koncert skupiny a zároveň zde vyvrcholí toto turné.
15.9.2009 Slovenská skupina Horkýže Slíže vydá 1. října své další studiové album pod názvem 54 dole hlavou. O týden později vyrazí na produkčně největší turné ve své historii kapely.
26.8.2009 Hustopeče u Brna přivítají o tomto víkendu sedmý ročník Praděda Festu. Na hlavní festivalové scéně se vystřídá plejáda kapel - počínaje lokálními formacemi, přes stálice české a slovenské scény, až po několik hostů ze zahraničí.
25.8.2009 Po jarním experimentu s novým albem skupiny Wohnout, které si mohli fanoušci zdarma stáhnout a zaplatit za něj, kolik uznali za vhodné, pokračuje mobilní operátor T-Mobile skrz svůj portál T-Music s kapelami Vypsaná fiXa a Horkýže slíže.
20.7.2009 Cez leto sa nekonajú len veľké festivaly. Nájde sa ich j kopec menších. Na Slovensku sa štyri také konajú pod záštitou mobilného operátora pri vodných priehradách v rozličných kútoch krajiny.
10.7.2009 Prvý júlový víkend v Českej republike už tradične patrí jednému z najväčších tuzemských festivalov - Rock for People. Ten zaknihoval už pätnásty ročník a ako pozvánku poskladal celkom zaujímavý line up: Arctic Monkeys, Placebo, Bloc Party, The Kooks aj Underworld.

41-50 (93) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.