muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HORKÝŽE SLÍŽE

20.9.2011 Kdo by rád zavzpomínal na letní festivaly, má na přelomu září a října možnost třeba na společném turné čtyř českých a slovenských kapel, které při příležitosti zahájení nového akademického roku pořádá T-Music.
7.9.2011 Po několikaměsíční odmlce zavítá do zdejších končin jedna z nejvzývanějších kapel – Horkýže Slíže. A představí se před publikem do slova a do písmene akademickým: společně s dalšími stálicemi přeshraniční hudební scény ...
3.3.2011 Zda je ten či onen festival dobrý, to nechť posoudí každý samostatně. Jisté ovšem je, že festival, který má slovo „Dobrý“ v názvu, představil jako svého letošního headlinera britské Skunk Anansie.
28.2.2011 Nejen český Rock for People, ale taky slovenský Topfest bude mít za jednoho z letošních headlinerů pop-punkery Sum 41. Festival bude probíhat po dva první červencové dny jako obvykle na Zelené vodě u Nového Mesta nad Váhom.
1.2.2011 Horkýže slíže se rozhodli rekapitulovat. 4. března jim vyjde album největších hitů s názvem „V dobrej viere (2001 – 2011)“. Bude obsahovat 17 hitovek, které jsou nejžádanějšími na slížích koncertech...
18.11.2010 „Brandingová“ T-Music tour růžového mobilního operátora v posledních čtyřech letech několikrát obrazila republiku spolu s některou z populárních českých či slovenských kapel. Čtyři z nich příští týden zahrají i na koncertu s podtitulem 4v1.
17.11.2010 Čtyři z jedenácti kapel, které v posledních třech letech objely republiku v rámci projektu t-music tour, se sejdou v jeden večer na jednom podiu. 24. listopadu vystoupí na akci t-music 4v1 v pražské Tesla Areně Horkýže Slíže, Vypsaná Fixa, Sto Zvířat a United Flavour.
1.11.2010 Co mají společného hudební skupiny Horkýže Slíže, Vypsaná Fixa, Sto Zvířat a United Flavour? Všichni interpreti v rámci několikaleté existence projektu t-music tour objeli Českou republiku a vystoupí spolu ve středu 24. 11. v pražské Tesla Areně.
7.10.2010 Po téměř osmnácti letech od rozdělení federace Čechů a Slováků soubory Tři sestry a Horkýže Slíže přinášejí důkaz o nerozbornosti jednoty a přátelství obou slovanských národů.
3.8.2010 Po pětici dnes už tradičních zastávek putovního festivalu České hrady.cz přichází letos poprvé i jeho moravsko-slezská obdoba, Moravské hrady.cz. Během tří závěrečných prázdninových víkendů zavítá na hrady Bouzov, Veveří a na zámek v Hradci nad Moravicí.

21-30 (93) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.