muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HORKÝŽE SLÍŽE

22.7.2014 John Grant, Robert Plant, Bastille, The National, John Newman. Ti a mnozí další zahráli na COlours of Ostrava. Podívejte se na druhou část naší galerie.
24.3.2014 Jeden z největších festivalů u nás, a to Rock For People, letos oslaví své 20. narozeniny. U příležitosti tohoto jubilea se uskuteční jednodenní hudební akce v Českém Brodě, která má připomenout, kde se vlastně tento festival narodil.
9.7.2013 Druhá část fotogalerie z Rock for People je venku. Podívejte se, co poslední dva dny festivalu přinesly a co známé či méně známé kapely předvedly.
17.1.2013 Slovenský festival Topfest za svou historii vystřídal několik koncepcí, míst i názvů, suma sumárum ale bude letos slavit desáté výročí, a to ve velkém stylu. Headlinery totiž budou britští heavy-metalisté Iron Maiden.
24.10.2012 Vítejte u druhého našeho žánrového speciálu Punk&Core. Tento díl by se dal onačit také jako australský, jelikož v hlavních rolích zde máme rovnou dvě kapely z tohoto vzdáleného kontinentu.
15.8.2012 Podhradí Okoře v sobotu ožije dalším ročníkem stejnojmenného festivalu. Program sází jako obvykle na provařená jména z tuzemské popové scény.
19.7.2012 Slovenšťí Horkýže Slíže znovu dostáli své pověsti bavičů a předkládají nám nový videoklip ke skladbě Terárium, ve kterém všichni členové kapely předvádí své herecké umění.
17.7.2012 Desátý ročník festivalu Masters of Rock je za námi. V první části galerie se můžete podívat na dva dny tohoto festivalu, kde vystoupili například Within Temptation, Edguy, Thin Lizzy, Exodus či Pain.
17.7.2012 Desátý ročník největšího metalového festivalu u nás opět do Vizovic přilákal desítky tisíc příznivců metalové hudby, těšících se na hudební zážitky a skvělé koncerty.
12.7.2012 Desátý ročník open-air festivalu Masters of Rock startuje už dnes na obvyklém místě v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích. Návštěvníci se mohou těšit například na symfonické Nightwish, Within Temptation a Sirenia, příznivce starého rocku jistě potěší Thin Lizzy.

1-10 (93) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.