muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HOOVERPHONIC

24.9.2014 Po více jak dvou letech se do Prahy vrací belgičtí Hooverphonic. Nové album Reflection, které vyšlo loni, představí v Lucerna Music Baru 29. září. Reflection je výsledkem snahy o návrat k přirozenosti analogové hudby.
7.5.2012 Ve Velkém sále pražské Lucerny představilo belgické trio Hooverphonic v čele s Noémie Wolfsovou většinu svých hitů za doprovodu orchestru. O rozjezd příjemného hudebního večera se postarala tuzemská kapela Lanugo se zpěvačkou Markétou Foukalovou.
3.5.2012 Belgičtí Hooverphonic před nedávnem vydali orchestrální album, které v sobotu - logicky i za doprovodu menšího orchestru - představí ve Velkém sále pražské Lucerny...
3.3.2012 V době, kdy poznávacím znamením belgických Hooverphonic byla zpěvačka Geike, patřila skupina mezi časté hosty českých koncertních pódií. Už téměř čtyři roky však v čele stojí zpěvačka Noémie, jejíž hlas dominuje i nedávné kolekci největších hitů v orchestrálním provedení.
1.3.2012 Na konci ledna se belgickým muzikantům ze skupiny Hooverphonic splnil sen. Alex, Noémie & Raymond nahráli všechny své hity za dosavadní patnáctiletou kariéru se symfonickým orchestrem.
13.4.2011 V počátcích své kariéry se triphopová skupina na novém albu definitivně řadí do žánru popové hudby pro všechny a pro nikoho. Může znít stejně tak na scéně letního festivalu...
13.10.2008 Belgickou skupinu Hooverphonic, která si u nás v posledních letech díky častému koncertování vytvořila silnou fanouškovskou základnu, opouští zpěvačka Geike Arnaert. Podle zahraničních zdrojů by s kapelou měla koncem roku absolvovat poslední turné a poté se vydat na sólovou dráhu.
11.6.2008 Mezi tuzemskými koncertními zastávkami belgických Hooverphonic nechyběl koncem května ani pražský Lucerna Music Bar, kam kapela přijela představit svou aktuální desku The President of the LSD Golf Club.
5.6.2008 Dnešné Videotipy prinášajú aktuálne klipy od Sigur Rós, Portishead, Hooverphonic, We Are Scientists a Hadouken!, doplnené päť rokov starým videom od Zwan.

1-10 (34) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.