přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HONZA TOUŽIMSKÝ

12.12.2017 Od roku 2004, kdy se stal zpěvákem Arakainu, je Honza Toužimský doslova na roztrhání. Aktivně koncertuje se...
11.10.2012 Letos uplynulo třicet let od vzniku kapely Arakain. Výročí oslavuje jak kapela samotná, tak i její zakládající člen a dlouholetý zpěvák Aleš Brichta. Každý ovšem samostatně. A samostatné budou i blížící se vrcholy oslav.
7.9.2010 Dva rockové hlasy, Honza Toužimský a David Spilka, se spojí v písni Fear z Davidova připravovaného CD s názvem Ghost. Píseň Fear je bohatá na zpěvné melodické linky, gradující do tvrdých metalových pasáží, ale nechybí ji ani téměř rappové prvky.
28.4.2009 Kapela Arakain měla ve čtvrtek 30. dubna otevřít slovenské turné k vydání novinkového CD Restart. Naplánované koncerty v Bratislavě, Banské Bystrici, Košicích, Liptovském Mikuláši a Trenčíne se ale kvůli vážným zdravotním problémům zpěváka Honzy Toužimského překládají.
15.12.2006 Svou veřejnou premiéru si ve středu v pražském Kongresovém centru odbude rocková opera Antigona autorů Milana Steigerwalda, Pavly Forest a Ireny a Petra Žantovských.
19.4.2006 Jméno tuzemské metalové stálice ARAKAIN bývalo dlouhá léta spojováno především s hlasem Aleše Brichty. Jeho odchod i následné nahrazení Petrem Kolářem před čtyřmi lety proběhl za nemalého zájmu...

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.