muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HEINEKEN OPEN'ER - OPEN’ER - OPENER

20.2.2007 Pořadatelé největšího polského festivalu Heineken Open’er přicházejí po již avizovaných Beastie Boys, Muse a zpěvačce Björk s dvojicí dalších hvězd: Sonic Youth a The Roots.
7.2.2007 Největší festival našich severních sousedů zveřejnil první hvězdy pro letošní ročník. V rámci Heineken Open‘eru se na přelomu června a července na letišti Babie Doły u Gdynie představí američtí Beastie Boys, kapela Muse a islanská zpěvačka Björk.
2.1.2007 Heineken Open´er, jeden z nejvýznamnějších polských festivalů, se připravuje na svůj šestý ročník. Nedaleko severopolské Gdynie festival proběhne od pátku 29. června do neděle 1. července.
21.6.2006 Když jsme v březnu přinesli první nástřely headlinerů letošních polských festivalů, netušili jsme, do jaké míry se doslova z roku na rok tamní festivalová scéna promění a vyzraje.
8.3.2006 Třetí díl našeho seriálu o letošních festivalech věnujeme akcím konaným u našich severních sousedů v Polsku. Sem totiž v létě zavítají mj. Franz Ferdinand, Placebo, Basement Jaxx, Pharrell Williams, The Streets, či Kosheen.

41-45 (45) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.