muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HEINEKEN OPEN'ER - OPEN’ER - OPENER

9.12.2009 Festival Heineken Open'er dnes ohlásil prvního headlinera nadcházejícího ročníku, který proběhne od 1. do 4. července na letišti v polské Gdyni. Stává se jím jedna z nejslavnějších grungeových kapel – seattleská formace Pearl Jam.
2.12.2009 Portál virtualfestivals.com, mapující dění okolo hudebních festivalů celého světa, a asociace Yourope, která sdružuje vybrané evropské festivaly, vyhlašují první ročník ankety The European Festival Awards.
16.11.2009 V plném proudu jsou předprodeje na nadcházející ročníky velkých hudebních festivalů v okolních zemích. Vstupenky za zaváděcí zvýhodněnou cenu lze již teď pořídit třeba na rakouský Nova Rock, polský Heineken Open’er nebo německé festivaly Rock am Ring, Rock im Park, Hurricane, Southside či Melt!.
9.7.2009 Open'er se v minulosti katapultoval do pozice největšího polského festivalu a letos se posunul zas o něco výš. S šedesáti tisíci návštěvníky a line-upem v čele s Kings of Leon, Faith No More, Arctic Monkeys, Placebo, Prodigy nebo Mobym se vyrovnává leckterému ze zavedených svatostánků.
11.5.2009 Polský festival Heineken Open’er, který bude probíhat od 2. do 5. července na letišti v Gdyni, pomalu kompletuje soupisku zahraničních účinkujících. To si ale nikterak neprotiřečí s dosazením dalšího z hlavních headlinerů.
13.3.2009 S další sérií potvrzených interpretů přichází polský festival Heineken Open’er, který bude probíhat o prvním červencovém víkendu na letišti Babie Doły v Gdyni.
13.2.2009 Festival Heineken Open’er, jehož letošní ročník bude probíhat od 2. do 5. července na letišti Babie doły v polské Gdynii, představuje záhy po prvních potvrzených kapelách, jimiž byli Placebo, Madness a Gossip, další zahraniční headlinery.
30.1.2009 Svá první esa pro letošek v tomto týdnu odkryli organizátoři dvou velkých polských festivalů - květnového Cracow Screen Festivalu a červencového Heineken Open'eru.
30.1.2008 Pořadatelé největšího polského hudebního festivalu Heineken Open’er odtajnili první trojici headlinerů pro letošní ročník. Na letišti Babie Doły v Gdynii se má mezi 4. a 6. červencem představit Chemical Brothers, M.I.A. a Gentleman.
27.3.2007 Na seznamu hvězd, které se objeví na festivalu Open'er v polské Gdyni, přibyli londýnští indie-popoví Bloc Party, elektronická Groove Armada a newyorkský taneční projekt LCD Soundsystem.

31-40 (45) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.