muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HEINEKEN OPEN'ER - OPEN’ER - OPENER

25.2.2011 Na letošek naplánované reunionové turné britských Pulp se rozrůstá do větších rozměrů, než by kdo ještě před pár měsíci čekal. Kapela bude hvězdou celé řady evropských festivalů, mezi něž se teď zařazuje i polský Heineken Open’er.
4.2.2011 O polském Open'er festivalu jsme v poslední době psali dvakrát: prvně tehdy, když jako své první headlinery pro letošek potvrdil britské Coldplay, podruhé pak ve chvíli, kdy podruhé po sobě získal ocenění European Festival Awards za nejlepší evropský festival.
10.12.2010 Akce, která začátkem roku získala ocenění European Festival Awards za nejlepší evropský festival a v létě svou pozici upevnila, když přivítala Pearl Jam, Kasabian, The Dead Weather a mnohé další, se připravuje na svůj jubilejní desátý ročník.
22.7.2010 Po dvou úvodních dnech už byla Gdynia řádně rozjetá. Přišla sobota a s ní Kasabian, Regina Spektor, Hot Chip nebo Skunk Anansie a konečně neděle s The Dead Weather, Kings of Convenience, Nasem a Damianem Marleyem, The Hives nebo Fatboy Slimem.
14.7.2010 Výraz zajebiście Poláci použijí, když o něčem chtějí říct, že je to fakt hustý, skvělý, cool. Výraz zajebiście přesně vystihuje, jak bylo na letošním Open’eru. V první části se ohlédneme za koncerty pearl Jam, Yeasayer, Die Antwoord, Empire of the Sun, Mando Diao nebo Klaxons.
21.5.2010 Polský festival Heineken Open’er pomalu finišuje s letošním line-upem. Čtvrtým a zároveň posledním z hlavních headlinerů jednotlivých festivalových dnů je vedle Pearl Jam, Kasabian a Massive Attack „superkapela“ The Dead Weather
25.3.2010 Další série potvrzených kapel přichází z téměř přímořského festivalu Heineken Open’er, který proběhne o prvním červencovém víkendu na letišti v polské Gdyni. Kdo se tedy představí po boku Pearl Jam, Kasabian, Massive Attack, Pavement, Hot Chip nebo Mando Diao?
26.2.2010 Heineken Open’er – největší festival v Polsku a zároveň nejlepší festival v Evropě – už v prosinci potvrdil účast amerických Pearl Jam a následně i britských Kasabian. Teď pořadatelé odkrývají několik dalších jmen a navrch přidávají ještě první potvrzené účinkující krakovského Selector festivalu.
15.1.2010 V rámci nizozemského festivalu Eurosonic byly vyhlášeny výsledky prvního ročníku evropských festivalových cen The European Festival Awards, které pořádá asociace Yourope a portál virtualfestivals.com.
11.1.2010 Jen stěží by byl hudební fanoušek živ bez koncertů, což samozřejmě platilo i v roce 2009. V další části naší Reakce z redakce zavzpomínáme na ty, které nám s pozitivními vzpomínkami utkvěly v paměti.

21-30 (45) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.