muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HEINEKEN OPEN'ER - OPEN’ER - OPENER

30.3.2014 Na poľskej festivalovej scéne sa toho veľa deje. Najväčšie festivaly, severný Open'er s varšavským Orange Warsaw sa predbiehajú v menách, zobudili sa aj elektronické festivaly Nowa Muzyka a Free Form. Bohužiaľ, dva festivaly sa aj zrušili.
25.2.2014 Susedné Poľsko je stále častým cieľom festivalových návštevníkov. Niet sa čomu diviť, okrem Open'eru, ktorý bol v uplynulých rokoch dvakrát zvolený za najlepší európsky festival, ponúka Poľsko aj Off Festival, Orange Warsaw Festival alebo komorný Halfway Festival.
20.1.2014 Koncem minulého roku začal odhalovat postupně své headlinery největší polský festival Open'er. Prvním želízkem v ohni bylo americké bluesrockové duo The Black Keys, další velkou rybou Pearl, kteří loni vydali novou desku Lightning Bolt nebo psyhedelická parta MGMT.
2.5.2013 Jedna ze zásadních postav amerického minimalismu, Steve Reich, letos vystoupí na polském Open'eru a v doprovodu orchestru The Ensemble Modern předvede své dílo ze 70. let Music For 18 Musicians.
15.3.2013 Polský festival Heineken Open'er přidal dalšího významného headlinera do své sestavy. Připomeňme, že na letošní ročník už jsou ohlášení Queens Of The Stone Age, Blur, Arctic Monkeys, Kings Of Leon a nově také Nick Cave se svými The Bad Seeds.
18.1.2013 Polský festival Heineken Open’er rozšiřuje po čtveřici headlinerů ve složení Blur, Queens of The Stone Age, Arctic Monkeys a Kings of Leon line-up o další zajímavá jména. Kdo se tedy mezi 3. a 6. červencem představí na letišti Kosakowo v Gdyni?
15.11.2012 Předevčírem zveřejnili pořadatelé polského Open’er Festivalu video, které končilo textem „15. 11. 2012“. Co toto datum znamená, to je teď zcela jasné. V ten den, tedy dnes, byl potvrzen termín příštího ročníku, a především také první headliner.
13.7.2012 Druhá část reportáže z letošního Open´er Festivalu mapuje druhé dva dny, během kterých se na jeho scénách vystřídali namátkou Franz Ferdinand, Bloc Party, M83, Mumford and Sons, The Mars Volta nebo The XX.
11.7.2012 Open’er vstoupil do druhé dekády s novými formami umění, ale i poměrně odvážným programem s papírově menšími headlinery, zato množstvím jedinečných okamžiků. Zahráli Björk, New Order, Bon Iver, Mumford and Sons, The Mars Volta, The xx nebo The Kills.
21.6.2012 Folktronici DVA a punk-rockeři Pipes & Pints – to jsou dvě z kapel, které uzavírají line-up letošního ročníku Heineken Open’eru. Bude to vůbec poprvé, co největší polský festival přivítá kapely z Česka. Čtyřdenní akce vypukne už za necelé dva týdny.

1-10 (45) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.