muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HEINEKEN OPEN'ER 2011

22.1.2012 Konečně se dostáváme do finále naší čtyřdílné redakční bilance loňského roku. Po albech, objevech a zážitcích se závěrečný díl věnuje živé muzice - koncertům, festivalům a jejich promotérům.
11.7.2011 Po slunečném čtvrtku s Coldplay a propršeném pátku s Pulp se Open’er probudil do třetího dne. A ne ledajakého. Na 2. července totiž připadly festivalové narozeniny.
8.7.2011 V kapse dvě vítězství v hlavní kategorii European Festival Awards, na čele programu Coldplay, Prince, The Strokes a Pulp a k tomu všemu navrch ještě kulaté jubileum. Očekávání od letošního Open'eru byla velká.
8.5.2011 Necelé dva měsíce před startem získává konečné obrysy program desátého ročníku festivalu Heineken Open'er, který se odehraje o prvním prázdninovém víkendu na letišti Babie doły v polské Gdyni.
29.4.2011 Na novou desku amerických The Strokes čekali fanoušci celých pět let a dočkali se teprve minulý měsíc. Zdá se ovšem, že interval mezi stále ještě čerstvou novinkou Angels a její nástupkyní by mohl být mnohem kratší.
15.4.2011 Alternativa vůči našemu Rock for People, polský Heineken Open’er, přichází s jedním z hlavních headlinerů a navrch další desítkou potvrzených kapel. Nabitý program vypukne za necelé tři měsíce na letišti Babie Doły v Gdyni.
7.4.2011 Polský Orange Warsaw Festival letos čekají další změny. Oproti předchozím ročníkům, kdy se konal ke konci léta, se tentokrát uskuteční už v polovině června a navíc opět na novém místě – varšavském Stadionu legií.
12.3.2011 Před necelým rokem představilo seskupení The National album High Violet. Během uplynulé doby byla nahrávka podpořena klipy k písním Bloodbuzz Ohio a Terrible Love (živá verze), nyní přichází kapela s klipem dalším a to ke skladbě Conversation 16.
25.2.2011 Na letošek naplánované reunionové turné britských Pulp se rozrůstá do větších rozměrů, než by kdo ještě před pár měsíci čekal. Kapela bude hvězdou celé řady evropských festivalů, mezi něž se teď zařazuje i polský Heineken Open’er.
4.2.2011 O polském Open'er festivalu jsme v poslední době psali dvakrát: prvně tehdy, když jako své první headlinery pro letošek potvrdil britské Coldplay, podruhé pak ve chvíli, kdy podruhé po sobě získal ocenění European Festival Awards za nejlepší evropský festival.

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.