přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HARLEJ

19.7.2013 Pokud jste již stihli projít fotografie z prvních dvou dnů festivalu a přečetli jste si reportáž, máme pro vás další část fotogalerie, která mapuje průběh druhé poloviny velkého metalového svátku Masters of Rock.
11.10.2012 Letos uplynulo třicet let od vzniku kapely Arakain. Výročí oslavuje jak kapela samotná, tak i její zakládající člen a dlouholetý zpěvák Aleš Brichta. Každý ovšem samostatně. A samostatné budou i blížící se vrcholy oslav.
21.1.2012 Jubilejní desátý ročník má před sebou festival Basinfirefest. Odehrávat se bude od 29. června do 1.července ve Spáleném Poříčí na Plzeňsku a jako obvykle se zavděčí hlavně milovníkům rocku, metalu a punku.
22.6.2011 Už o tomto víkendu se na fotbalovém stadionu Borek v Třinci uskuteční devatenáctý ročník festivalu Noc plná hvězd. Zahraničními headlinery budou Mr. Big, Gamma Ray, Pro-Pain a Wizard.
21.1.2011 Tentokrát zakotvíme u bigbítu. Se svými letošními headlinery se začínají chlubit taky alespoň co do žánrovosti muziky spřízněné festivaly Noc plná hvězd, Basinfirefest a Benátská noc.
30.11.2010 Poté, co v sobotu ve zlínské hale Novesta proběhla zimní odnož festivalu Masters of Rock, organizátoři odtajňují první kapely pro příští ročník letního metalového svatostánku. Potvrzeny jsou bezmála tři desítky kapel, z toho dvě desítky ze zahraničí.
17.5.2010 "Nikdy z nás nebudou Kabáti," zpívá na bilančním albu kapela Harlej, která vydává v patnáctém roce svojí existence bilanční nahrávku Harlejland. No nebudou, ale hůl bych nad nimi nelámal. Sympatické na téhle bandě...
11.2.2010 Pop-rocková zpěvačka Ina Urbanová natočila společně se svou doprovodnou kapelou Hany Bany a pod producentskou taktovkou Leo Holana (Škwor) a Tondy Rauera (Harlej, Alkehol) nové album Tři patra nad rájem, které vyjde 16. února.
25.1.2010 Slovenský festival Topfest, jehož sedmý ročník proběhne 2. a 3. července na Zelené Vodě u Nového Mesta nad Váhom, odkrývá po již avizovaných metalistech Megadeth druhého headlinera. Je jím půl téměř století působící sestava britských rockových veteránů Status Quo.

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.