muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HAPPY MONDAYS

24.8.2012 Shaun Ryder, frontman madchesterských Happy Mondays včera oslávil gulaté päťdesiatiny. Venujeme mu preto dnešný Song dne a to ich singel Hallelujah z roku 1989.
9.12.2011 Basgitarista legendárnych Joy Division a New Order - Peter Hook - sa so svojim aktuálnym projektom The Light predstaví začiatkom februára v Prahe i Bratislave.
20.11.2008 Současná šéfredaktorka časopisu Report a moderátorka Radia 1 Jana Kománková je jednou z českých hudebních publicistů, kterou nemusím dlouze představovat. S jejími vynikajícími znalostmi taneční scény a s ní souvisejících žánrů...
23.7.2008 Druhá část fotoreportu z letošních Colours of Ostrava přináší vzpomínky na koncerty hlavních hvězd jako Goldfrapp, Happy Mondays, Sinéad O´Connor či Dandy Warhols, ale také třeba zpěvačky Lucie Bílé...
22.7.2008 Sinéad O' Connor, Goldfrapp, Happy Mondays alebo The Dandy Warhols. To je len zlomok headlinerov hrajúcich na najfarebnejšom festivale v Českej republike - Colours of Ostrava.
8.7.2008 Sedmý ročník festivalu Colours of Ostrava, oceněného v minulosti mimo jiné třikrát v anketě ALMA a dvakrát cenou Anděl, se bude konat od 10. do 13. července. Hlavními hvězdami jsou kromě zpěvačky Sinéad O'Connor také Happy Mondays, The Dandy Warhols nebo Goldfrapp.
21.1.2008 Kultovní britská kapela Happy Mondays přijede vůbec poprvé do České republiky. Vystoupí na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava, který se v moravskoslezské metropoli uskuteční 10. do 13. července.
29.6.2007 Kultovní Happy Mondys hlásí návrat na hudební scénu. Po dlouhých patnácti letech vydá tato manchesterská kapela nové album Unkle Dysfunktional a během září a října absolvuje koncertní turné po Velké Británii.
26.4.2006 Docela lituju, že jsme se svého času v redakci Rock & Popu minuli. Možná, že svým pověstným nadšením pro brit pop by nakazil i mě. Tehdy Honza Dědek odešel do časopisu Reflex, kde působí dodnes...

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.