muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HANA HEGEROVÁ

20.12.2013 Výběrů z tvorby Hany Hegerové vyšlo již bezpočet, ale tato kolekce je výjimečná. Nejenom svým rozsahem (3 CD), ale i skladbou a výběrem písniček. Můžeme říct, že je sestavena tak, aby uspokojila i toho nejnáročnějšího znalce a sběratele tvorby Hany Hegerové.
20.10.2011 Právě dnes slaví kulaté osmdesátiny legenda domácího šansonu, zpěvačka Hana Hegerová. Před časem sice ze zdravotních důvodů zrušila sérii koncertů, které k této příležitosti měla odehrát, a dokonce připustila, že s pravidelným vystupováním nadobro skončí...
12.8.2011 Legendární šansoniérka Hana Hegerová ze zdravotních důvodů zrušila všechny své naplánované koncerty. Týká se to i říjnového vystoupení v pražském Divadle Hybernia, na kterém zpěvačka měla spolu s hosty oslavit své osmdesáté narozeniny.
24.1.2011 Dnes zveřejněné nominace na ceny české hudební akademie Anděl zcela jistě povedou k vlně úvah nad jejich smysluplností. Buď jak buď, fakta jsou před námi a v nich stojí, že ve čtyřech kategoriích jsou nominováni Nightwork a ve třech Xindl X.
5.7.2009 S vydáváním nahrávek Hany Hegerové, které vznikly mimo její řadová alba, měli editoři vždy potíže - bylo to vidět na dvojalbu Paběrky i na obdobně koncipovaném výběru s daleko vznešenějším názvem...
23.12.2008 Také v letošním roce připravilo pražské Expres Radio na vánoční podvečery sérii koncertních záznamů. Ve vysílání se budou objevovat o vánočních svátcích, na Silvestra a na Nový rok vždy po 17. hodině.
17.7.2008 Zpěvačka Hana Hegerová na podzim oslaví své 77. narozeniny a u této příležitosti svým příznivcům nadělí dva výjimečné koncerty. První z nich proběhne 20. října - přesně v den narozenin – v pražském Národním divadle a druhý 28. října v brněnském Janáčkově divadle.
19.11.2007 Po nedávném koncertním turné ke svému novému albu Dotyk přichází zpěvačka Aneta Langerová s dalším ze svých projektů, tradičním benefičním koncertem pro projekt Světluška, napomáhající zejména nevidomým dětem.
28.7.2007 Dalo by se říct, že po přesunu z Českého Brodu se festival Rock for People pomalu začíná zbavovat nálepky pivního festivalu. Prokletí v podobě nepřízně počasí si ale na svůj první ročník v areálu bývalého královéhradeckého letiště vzal s sebou...
3.7.2007 Čtvrtý ročník slavkovského festivalu je již definitivně minulostí. V sobotu 30.června přivítal zámecký park hudební složení více než kvalitní, což potvrdila i vysoká návštěvnost.

1-10 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.