muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: HABIB KOITÉ

12.11.2012 Už ve čtvrtek 15. listopadu bude v Šumperku zahájen 17. ročníku festivalu Blues Alive. Největší tuzemská přehlídka bluesové hudby se letos může pochlubit několika hvězdami nejen tohoto žánru.
1.11.2012 Fúze blues, gospelu a folku při společném setkání muzikantů ze dvou kontinentů. Habib Koité z Mali a Eric Bibb z New Yorku se vydali na společné turné v rámci něhož zavítají také 16. listopadu do Prahy do Paláce Akropolis.
19.6.2009 Pro našince symbolizuje malijský kytarista a zpěvák Habib Koité (51) nositele důležité zprávy: před dvanácti lety, během svého první koncertu v Česku, dokázal, že moderní africká hudba už nejsou pouze pestrobarevné kostýmy...
10.3.2009 Hudební série Jazz Meets World nabídne tuto neděli v pražském Paláci Akropolis vystoupení proslulého Avishaie Cohena. Další březnové koncerty se ponesou pod taktovkou Tonyho Lakatose a Habiba Koitého.
23.7.2008 Blížíme se k závěru. S poslední částí fotogalerie z letošního ročníku festivalu Colours of Ostrava si přiblížíme vystoupení Gogol Bordello, reggae projektu Tosh Meets Marley a v neposlední řadě nechybí ani Habib Koité či skupiny Hawkind a Koop.
31.5.2008 Příznivci world music si v těchto dnech přicházejí na své. Ve středu se v pražském Paláci Akropolis představil malijský písničkář Habib Koité, zítra na stejném místě vystoupí jeho krajan Bassekou Kouyate a v pondělí sérii svým koncertem v Lucerna Music Baru završí Orchestra Baobab ze Senegalu.
23.5.2008 Ochutnávka z programu letošního ročníku festivalu Colours of Ostrava čeká 28. května návštěvníky pražkého Paláce Akropolis. Vystoupí zde totiž novátorský malijský písničkář Habib Koité se svojí kapelou Bamada, který představí nové album Afriki.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.