muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: GZA/GENIUS

10.12.2009 Charitativní vánoční otrhovačka Do They Know It’s Christmas? byla za poslední čtvrtstoletí natočena v mnoha verzích. Dalšími, kdo si ji vzali do parády, se stali kanadští Fucked Up.
3.6.2008 Rapper GZA nevyrazil na své evropské turné a tím pádem se ruší i jeho avizovaný zítřejší koncert v pražském Lucerna Music Baru. Důvody prý nejsou známy českým pořadatelům ani holandské agentuře 1st Priority, která termíny bookovala.
20.5.2008 Od doby, kdy pořadatelé festivalu Hip Hop Jam oznámili zrušení jeho letošního ročníku, uplynuly dva týdny. Jako náplast ale připravili jednodenní halový Indoor Hip Hop Jam, který se uskuteční 10. července v pražské Incheba Areně a jehož hlavními lákadly budou kultovní Wu-Tang Clan.
5.5.2008 Necelý měsíc po pražském vystoupení Method Mana a necelý rok po zdejším koncertu jeho domovského Wu-Tang Clanu přichází zpráva o dalším návratu jednoho ze členů kultovního seskupení na česká pódia. Pražský Lucerna Music Bar bude 4. června hostit rappera GZA.
10.1.2006 Praha se v úvodu nového roku těší na několik renomovaných zahraničních hip hopových umělců. Tím prvním je člen legendárního amerického uskupení Wu-Tang Clan, GZA the Genius.
24.3.2003 Může se to zdát jako docela odvážný krok, odkazovat v názvu alba k vlastní desce z roku 1995, která z vás udělala doslova legendu. Důvod je zřejmý - otázka, snese-li aktuální počin srovnání s...

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.