muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: GZA

3.6.2008 Rapper GZA nevyrazil na své evropské turné a tím pádem se ruší i jeho avizovaný zítřejší koncert v pražském Lucerna Music Baru. Důvody prý nejsou známy českým pořadatelům ani holandské agentuře 1st Priority, která termíny bookovala.
20.5.2008 Od doby, kdy pořadatelé festivalu Hip Hop Jam oznámili zrušení jeho letošního ročníku, uplynuly dva týdny. Jako náplast ale připravili jednodenní halový Indoor Hip Hop Jam, který se uskuteční 10. července v pražské Incheba Areně a jehož hlavními lákadly budou kultovní Wu-Tang Clan.
5.5.2008 Necelý měsíc po pražském vystoupení Method Mana a necelý rok po zdejším koncertu jeho domovského Wu-Tang Clanu přichází zpráva o dalším návratu jednoho ze členů kultovního seskupení na česká pódia. Pražský Lucerna Music Bar bude 4. června hostit rappera GZA.
17.1.2006 Kulturní dům Eden, sobota večer, neuvěřitelné množství lidí a vrchol v podobě vystoupení samotného GZY z legendárního amerického uskupení Wu-Tang Clan. Kdo nezažil, nepochopí diskuse kolem organizačních nedostatků ani atmosféru, kterou Eden dosud nespatřil.
10.1.2006 Praha se v úvodu nového roku těší na několik renomovaných zahraničních hip hopových umělců. Tím prvním je člen legendárního amerického uskupení Wu-Tang Clan, GZA the Genius.
25.2.2005 Členové legendárního rapového sdružení Wu-Tang Clan hodlají vydat poctu svému zesnulému kolegovi Ol' Dirty...

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.