muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: GUIDED BY VOICES

16.2.2015 Musí to být pěkný pocit. Jako v podstatě neznámá kapela si vydáte skromně nahraný debut, ten se uchytí, skočí po něm významný label a vy se takřka přes noc stanete hudebníky, kteří mohou opustit zaměstnání a hudbou se živit.
17.7.2012 Američtí lo-fi veteráni Guided by Voices přináší klip k jejich prvnímu singlu z letošní desky Class Clown Spots A UFO. Píseň se jmenuje Keep It In Motion a v krátkém videu můžeme sledovat Jona Glasera v roli kouzelníka připravujícího se na svou show.
17.7.2012 Guided by Voices se letos vrátili s originální sestavou a během uplynulých sedmi měsíců nám přichystali dvě desky, přičemž další už je znovu na cestě. Pojďme si tedy dnešním Songem dne zavzpomínat na doby, kdy toto uskupení zažívalo své nejlepší časy...
21.5.2012 Nezastavitelná mašina kolem Boba Pollarda jménem Guided by Voices se vrací do své staré formy - tedy, alespoň co se týče kvantity materiálu. Půl roku po vydání jejich comebackové desky Let's Go Eat the Factory chystají pro své fanoušky další indie-lo-fi nadílku.
12.1.2012 Nedávno jsem při brouzdání na YouTube projížděl skladby této legendární party a nakonec jsem jako vždy skončil u mého oblíbeného klipu k písni I Am Scientist.
23.12.2011 O vydání alba Let's Go Eat the Factory lo-fi formace Guided by Voices jsme vás informovali již počátkem podzimu. Nahrávka oficiálně vychází prvního ledna příštího roku, avšak kapela se rozhodla nadělit předčasný vánoční dárek svým fanouškům již nyní.
12.11.2011 Španělský festival Primavera Sound představil svou první velkou hvězdu pro nadcházející ročník 2012: zpěvačku Björk. Po polském Open’er Festivalu je tak Primavera dalším festivalovým obrem, jehož line-up bude tato originální islandská umělkyně v příštím roce zdobit.
2.11.2011 Začátkem podzimu jsme vás informovali o chystané desce veteránů lo-fi žánru Guided by Voices nesoucí název Let's Go Eat the Factory. Kapela se na scénu vrací po dlouhých sedmi letech odpočinku a nyní můžete okusit hned dvě nové skladby z jejich novinky.
24.9.2011 Milovníci žánru lo-fi mohou jásat, jedni z nejznámějších představitelů tohoto stylu, Guided by Voices, se probrali z dlouhého spánku a 1. ledna příštího roku se připomenou s novým albem Let's Go Eat the Factory.
26.11.2008 Švédští The Cardigans si před nedávnem naordinovali pauzu, kterou se zpěvačka Nina Persson rozhodla využít pro obnovení svého sólového projektu A Camp. První album pod jeho hlavičkou vydala už v roce 2001, druhé bude následovat začátkem února příštího roku.

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.