muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: GOODFELLAS

19.4.2012 Poslední prázdninový víkend, 24. a 25. srpna, bude ve Vroutku u Podbořan i tentokrát patřit festivalu Rock for Church(ill). Do této chvíle pořadatelé potvrdili účast čtyř zahraničních headlinerů a více jak deseti domácích kapel.
8.3.2012 Ceny Anděl za uplynulý rok jsou rozdány. Po žánrových kategoriích, které své laureáty poznaly už minulý týden, mají své držitele i kategorie hlavní.
25.9.2011 Karlovarsko-pražská kytarovka Goodfellas, která je zajímavá hlavně tím, že rock’n’roll hraje akusticky, vydala letos na jaře debutové album a k němu vyšel videoklip natočený v místě jeho vzniku - kalifornském San Francisku. Toho se poněkud drží i nové video...
30.6.2011 Argentiská ska kapela Karamelo Santo, italští pop-punkeři Vanilla Sky a britsko-němečí electro-punkeři Transmitter vystoupí na jedenáctém ročníku Open Air Musicfestu Přeštěnice, který se uskuteční 8. a 9. července ve stejnojmenné obci na Milevsku.
15.6.2011 Jak hrát bigbít vyvěrající z těch nejtradičnějších zdrojů se španělkami, tedy v unlugged hávu, už ukázala celá řada skupin. To není nic nového. Relativně nové ale je, že to s náležitou porcí přesvědčivosti předvádí česká skupina.
24.3.2011 Karlovarsko-pražská kapela Goodfellas, která zaujme akustickým podáním rockových, folkových, ale místy i hip-hopových písní, právě vydává svůj debut Robbery Blues.
22.3.2011 Necelé dva měsíce zbývají do startu letošního ročníku festivalu JamRock. Uskuteční se od 9. do 11. června v Žamberku a po loňské účasti několika zahraničních hostů v čele se zpěvačkou Gabriellou Cilmi v jeho programu dostanou přespolní ještě větší prostor.
4.4.2010 Desátý ročník Sázavafestu, který se uskuteční od 5. do 7. srpna v Kácově, zatím ještě tají své headlinery, ale odkrývá alespoň sérii prvních potvrzených kapel včetně několika zahraničních.
4.4.2010 Koncem loňského roku vyhlásil Muzikus.cz společně s festivalem Sázavafest soutěž Sázavafest Battle. Celkem se přihlásilo 199 kapel, z nichž porota vybrala šestici finalistů, která byla pozvána k vystoupení na včerejším Jarním Sázavafestu v pražském KC Vltavská. A jak to dopadlo?
18.3.2010 Necelé tři týdny zbývají do Jarního Sázavafestu. Jak jsme už zmiňovali, akce proběhne v sobotu 3. dubna a vystoupí na ní namátkou Xindl X, Fast Food Orchestra, Švihadlo, Krucipüsk, Rybičky 48, ale také šestice finalistů soutěže kapel Sázavafest Battle.

7-16 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.