muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: GIPSY

7.5.2006 Letošní Hajdula fest, který je již tradičně spojen se zvykem „nejprve si svou čarodejnici upal a po půlnoci si jí můžeš políbit :-)“, se letos celkem povedl. „Hlavní“ část programu tvořili kapely A bude hůř, Krucipusk, Gipsy,Vypsaná fiXa a Wohnout.
8.4.2006 Jak už to tak chodí, poslední dubnový den se každoročně nese ve znamení pálení čarodějnic a ani letošní rok nebude výjimkou, ba naopak. Je libo oslavu svátku spojit dokonce s hudebním festivalem? Jeden takový se uskuteční na pláži u hostivařské přehrady v Praze.
6.4.2006 Ochutnávku u festivalu Colours of Balkan Brass, který se uskuteční 9. a 10. května v pražském klubu Roxy, nabídnou nejbližší pondělní Free Mondays. V pondělí večer se v Roxy zdarma představí Gipsy.cz a BalkanBeats Berlin DJs.
24.3.2006 V sobotu 25. března se v pražském klubu Exit Chmelnice koná další hip hopová akce. Kanton Rap přinese návštěvníkům večer plný rapu a freestylu.
10.3.2006 Hip-hop se v českých rádiích i klubech usídlil měrou více než očekávanou. Pomineme-li fakt, že český hip-hop má stále co dohánět americké vzory, tak se u nás a na Slovensku vytvořila již velká řádka kvalitních kapel...
27.2.2006 Letošní ročník festivalu Pohoda, který se uskuteční v polovině července na trenčínském letišti, bude zároveň tak trošku vzpomínkový. Aby ne, když se bude konat už podesáté. Právě proto se sem vrátí někteří z vystupujících, kteří sklidili velké ovace. A mezi nimi i skupina Stereo MCs.
17.1.2006 Kulturní dům Eden, sobota večer, neuvěřitelné množství lidí a vrchol v podobě vystoupení samotného GZY z legendárního amerického uskupení Wu-Tang Clan. Kdo nezažil, nepochopí diskuse kolem organizačních nedostatků ani atmosféru, kterou Eden dosud nespatřil.
16.1.2006 Také únorový program pražského klubu Rock Café nabízí několik zajímavých koncertů. Mezi jejich vrcholy bude jistě patřit vystoupení v poslední době hodně diskutovaných The Prostitutes, společného vystoupení zpěvačky Moniky Načevy a Michala Pavlíčka, či skupiny Eddie Stoilow.
10.1.2006 Praha se v úvodu nového roku těší na několik renomovaných zahraničních hip hopových umělců. Tím prvním je člen legendárního amerického uskupení Wu-Tang Clan, GZA the Genius.
7.1.2006 Špičky domácí hudební scény se koncem ledna sejdou v pražském Paláci Akropolis, aby podpořily občanské sdružení Gaudia bojující proti rakovině.

11-20 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.