muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: GIPSY

1.12.2008 Třináct populárních českých a slovenských zpěváků a zpěvaček natočilo bez nároku na honorář benefiční singl Já jsem jako ty. Videoklip uvidí diváci Óčka v premiéře začátkem prosince. V lednu pak vyjde stejnojmenné CD, přičemž výtěžek z jeho prodeje získá nadační fond Veselý senior.
14.3.2007 Kdo dorazil ve středu 7. března do pražského Retra, zajisté věděl proč. Početné publikum všech věkových kategorií a pestrého etnického složení nevypadalo na náhodné kolemjdoucí.
12.3.2007 Eurovision Song Contest - mezinárodní písničková soutěž, jíž se po více než půl století její existence poprvé zúčastnila rovněž Česká republika. Mohlo by jít o celkem slušnou podporu pro domácí hudební scénu, kdyby ovšem...
22.12.2006 Za projektem (romskou skupinou?) Gipsy.cz stojí rapper Radoslav Banga (aka Gipsy) a houslista Vojta Lavička, který v minulosti hrával s alternativními Deep Sweeden či cimbálovkou Alom...
4.12.2006 Kontroverzní postava českého hip-hopu, tak by se stručně dal charakterizovat romský raper Gipsy. Svoji kariéru začal v roce 1997, kdy s DJ Smogem (ex Chaozz) dali dohromady skupinu Syndrom Snopp...
28.8.2006 Také letos s posledním prázdninovým víkendem otevře své brány dvoudenní hudební festival Colours of Music – Střekovská mumie. Stejně jako v předchozích letech se sobotní program odehraje na hradě Střekov, v pátek naopak na různých místech v centru Ústí nad Labem.
8.8.2006 O prvním srpnovém víkendu proběhl v areálu ostrova v obci Sázava na Benešovsku již tradiční festival Sázavafest. Letos přivítal Boban i Marko Markovic Orkestar, Manau, Banco de Gaia a mnohé další.
26.6.2006 Filmové projekce, výtvarné díly, výstavy, divadla. Proč toto všechno vyjmenováváme právě na stránkách Muzikus.cz? Odpověď je prostá. Tomu všemu na festivalu Boskovice 2006 dominuje pestrá směsice hudby.
12.6.2006 Pražská štace festivalu Mezi ploty proběhla o víkendu 27. a 28. května. Když se v poslední květnovou sobotu otevřely brány bohnické psychiatrické léčebny, měl už festival...
6.6.2006 O nadcházejícím víkendu v Kuřimi uskuteční festival Colourscope, který návštěvníkům nabídne především to nejlepší ze současné tuzemské world music.

1-10 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.