muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: GÁBA AL DHÁBBA

18.5.2007 Letošní festivalová sezóna se už sice pomalu rozjíždí, ale své "oficiálního votevření" má teprve před sebou, alespoň podle pořadatelů prvního ročníku festivalu Votvírák. Vystoupí na něm mj. Peha, Wohnout, Pražský výběr II, Anna K., Jiří Schmitzer, Vlasta Horváth, nebo Horkýže slíže.
26.3.2007 Odvodili-li jste si z názvu Retrofest jako místo jeho konání pražskou Retro Music Hall, pak máte správný úsudek. Pod touto hlavičkou zde tuto středu proběhne společný koncert Viléma Čoka s kapelou Bybass, zpěvačky Gabriely Al Dhábby a skupiny Eddie Stoilow.
20.8.2006 Desátý ročník festivalu Řev Řevnice se i letos uskuteční během poslední srpnové soboty v areálu lesního divadla v Řevnicích na Berounsku.
8.8.2006 O prvním srpnovém víkendu proběhl v areálu ostrova v obci Sázava na Benešovsku již tradiční festival Sázavafest. Letos přivítal Boban i Marko Markovic Orkestar, Manau, Banco de Gaia a mnohé další.
27.7.2006 V příjemném duchu se nesl loňský první ročník pardubického Žlutého festu, který se konal v areálu tamního dostihového závodiště. Letos se pořadatelé rozhodli změnit místo konání a festival obohatit o další hudební scénu.
26.7.2006 Podstatné inovace se letos dočká festival Natruc, jehož devátý ročník se uskuteční 19. srpna na Kmochově ostrově ve středočeském Kolíně. Vůbec poprvé totiž přinese hned dvě hudební scény.
15.7.2006 První část fotoreportáže z festivalu Rock for People přichází. Tentokrát se podíváme mimo jiné na kapely Mad Head XL, Boys Sets Fire, The Frames, na Manu Chaa, francouzské Hushpuppies, nebo Fun Lovin´ Criminals.
19.6.2006 Gabriela Al Dhábba, loňská finalistka soutěže Česko hledá SuperStar, ve středu v pražské Retro Music Hall pokřtí své nedávno vydané debutové album Contra Factum.
10.6.2006 Gabriela (anebo Gába, chcete-li) Al Dhábba je ambiciózní dívka. Nejen že vskutku znamenitě zpívá, o tom žádná – vybroušenou techniku i ohromující emocionalitu projevu jí může bezmocně...
5.6.2006 Druhá část fotoreportáže z kutnohorských Bitev o Sázavafest pokračuje sobotním programem. Zahrály soutěžní kapely Far Crap, Sunset Blvd., Eastpark a především pak slovensští Lavagance a Noise Cut.

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.