muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FUTURUM

19.06. „Což pro mě, spíš jde o to, co znamená tahle deska pro lidi,“ říká skladatel, zpěvák a klávesista Roman Dragoun zpětně o albu Jedinečná šance, které coby frontman kapely Futurum...
7.2.2014 Stoner rocková parta vousáčů z Oregonu, Red Fang, se po roce a půl opět přijela představit pražskému publiku, tentokrát do klubu Futurum. Před nimi vystoupili ještě spříznění The Shrine a Lord Dying.
29.1.2014 Američtí stoner rockoví Red Fang se během svého evropského turné představí i českým fanouškům. Vystoupí 6. února v pražském klubu Futurum.
26.3.2013 Přední klubová kapela Prague Conspiracy pokřtí 3. dubna v pražském Futuru dlouho očekávané debutové CD. Spolu s ní budou večerem provázet glam rockoví Bitch&Chips a punk’n’rolloví Thunderbirds.
16.5.2012 Německé indie-rockové trio Sportfreunde Stiller přijede 22. května do pražského klubu Futurum představit svou tvorbu. U nás nepříliš známá kapela však doma v Německu patří k hvězdám.
11.5.2012 Kapela, která v Německu nadchla zástupy lidí, se konečně vydává i k nám. Sportfreunde Stiller mají rozhodně co říct i českému publiku a učiní tak už 22. května v pražském Futuru.
16.3.2012 Na světě není moc interpretů, kteří by si sami definovali nový žánr. Patří mezi ně například francouzští La Phaze, kteří představí už 18. března v pražském klubu Futurum tzv. pungle.
8.3.2012 Po dvou letech se k nám opět vrací francouzští La Phaze. Naposledy jsme si tyto zakladatele stylu pungle mohli poslechnout na Mighty Sounds v roce 2010, někteří se na ně možná pamatují z Rock For People (2007).

1-10 (50) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.