muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FULL MOON

16.8.2015 Ve stínu zašitá lokace, pár stovek lidí a hlavně vynikající line-up. Pokud nestíháte sledovat českou scénu, je program časopisu Full Moon tím nejlepším možným průvodcem současného dění.
13.10.2012 Novinár, spisovateľ, grafik a hudobník - člen kapiel Milemarker a Challenger - Al Burian sa narodil v roku 1971 v Severnej Karolíne, momentálne žije a tvorí v Berlíne. Vďaka vydávaniu komiksov a zinov sa stal špecifickou postavou americkej DIY scény.
18.5.2012 V spolupráci so samotnými kapelami, českými vydavateľstvami Pure Heart, NAAB a magazínom Full Moon vydáva Exitab v máji split vinyl kapiel Esazlesa a Five Seconds To Leave.
8.12.2010 Byl zrovna úplňek a opodál probíhala výstava s příznačným názvem Decadence Now!. Podmínky jako stvořené pro tuzemský magazín Full Moon, aby v rámci výstavy uspořádal doprovodný program v minimálně stejně dekadentní formě.
19.11.2010 V rámci doprovodného programu výstavy Decadence Now a při příležitosti vydání nového čísla časopisu Full Moon se tuto neděli v A studiu Rubín na pražském Malostranském náměstí představí trojice zajímavých zástupců domácí alternativy.
1.8.2010 Po koncertoch na Letní filmové škole a Brne a deň predtým, ako sa mozog projektu Botanica - Paul Wallfisch - predvedie naplno v Malostranskej besede, sa uskutočnil v novootvorenom pražskom obchode s hudbou a knihami Rekomando secret gig.
22.6.2010 Zvukovka je za náma, v publiku stovky lidí a my dáváme poslední line-check. Jsme trochu nervózní, asi jako každý, kdo je poprvé na pódiu. Pamatujeme si texty? Nezradí nás technika? Nevypískají nás? Ha, improvizujeme...

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.