muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FUCK BUTTONS

8.8.2014 OFF Festival je droga a Artur Rojek nejoblíbenějším dealerem. S chirurgickou přesností dvanáctiměsíčního intervalu totiž pravidelně rozdává intenzivní a inspirativní třídenní narkotikum, z něhož člověk žije celý další rok.
7.6.2014 Svátek alternativní hudby v polských Katovicích se blíží a organizátoři pomalu uzavírají seznam účinkujících. Mezi posledními hvězdami OFF Festivalu figurují například The Jesus And Mary Chain, Slowdive či The Notwist.
25.2.2014 Susedné Poľsko je stále častým cieľom festivalových návštevníkov. Niet sa čomu diviť, okrem Open'eru, ktorý bol v uplynulých rokoch dvakrát zvolený za najlepší európsky festival, ponúka Poľsko aj Off Festival, Orange Warsaw Festival alebo komorný Halfway Festival.
4.2.2014 Poľský festival Off je jedným z tých, ktorý v strednej Európe láka na to najzaujímavejšie z nezávislej scény. Po španielskej Primavere potvrdil obnovených indie-folkových hrdinov Neutral Milk Hotel aj práve tento festival. A okrem nich aj niekoľko ďalších prvých mien na čele s Fuck Buttons.
23.12.2013 Jak jsme slíbili, je tady druhý díl žebříčku Alba roku 2013, ve kterém přichází řada na desky, jež možná nejsou ve výročních rekapitulacích hudebních kritiků na tak viditelných pozicích, ale podle našich redaktorů a redaktorek patří přesto k tomu nejlepšímu, co v tomto roce vyšlo.
7.10.2013 Britští elektroničtí mágové Fuck Buttons přichází již s druhým klipem ke svému nedávno vydanému albu Slow Focus. Po písničce The Red Wing získal svou zfilmovanou podobu i singl Brainfreeze - je dost bizarní a na žádné hudební televizi ho asi neuvidíte.
4.5.2012 Cenou Vinyla ocenený kutnohorský festival Creepy Teepee zverejnil v uplynulých dňoch ďalšie mená. Medzi 12. a 15. júlom tu zahrá i Blanck Mass, polovica z elektro-drone projektu Fuck Buttons, noise-punkoví Japanther a Hans-Joachim Roedelius.
7.5.2010 První květnové pondělí si prostory pražské Meet Factory přivlastnily hned dvě kapely, A Sunny Day In Glasgow ze Spojených států a dva Britové schovávající se za jménem Fuck Buttons. Jak to vystoupení těchto dvou žánrově odlišných kapel vypadalo, se můžete podívat v naší fotoreportáži.
6.5.2010 Najprv sa objavila správa, že do Prahy prídu A Sunny Day In Glasgow, hrajúci novodobý shoegaze. Už táto správa dostatočne potešila každého fanúšika, milujúceho nezávislú hudobnú scénu.
2.5.2010 Každý z šestice Panda Bear, Dan Deacon, Fuck Buttons, Xiu Xiu, Deerhoof a Max Tundra by si bez pochýb zaslúžil podobne veľký samostatný članok. Takto ich tu máme pekne pokope, aj so silným odkazom Joy Division.

1-10 (17) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.