muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FREQUENCY

10.8.2014 Již šestým rokem se letos bude konat u našich jižních sousedů v městečku Sankt Pölten Frequency Festival a opět se zde představí kapely, které u nás pohromadě na jednom místě jen tak neuvidíme. Z tohoto důvodu bere Green Park útokem stále větší množství českých fanoušků.
23.4.2014 Rakouský Frequency Festival, konající se v půlce srpna ve městě St. Pölten, přídává na seznam účinkujících další jména. Nejnovějšími přírůstky tak jsou Gogol Bordello, Editors, Travis, The Subways a Crystal Fighters.
28.3.2014 I když se rakouský Frequency Festival koná až v půlce srpna, už teď je známá polovina účinkujících. Mezi nově potvrzenými jmény nalezneme The Kooks, NOFX, Lily Allen, Rudimental a You Me At Six.
10.3.2014 Rakouský Frequency Festival, který se pravidelně koná v půlce srpna v městě St. Pölten, se rozrůstá na čtyři dny a přidává další zvučná jména hudebního průmyslu do svého seznamu účinkujících.
23.12.2013 Rakouský festival Frequency, který bude v roce 2014 již pošesté hostit velká jména z hudebního světa, oznamuje první várku kapel. Pokud se tedy chystáte vyrazit na tento hudební svátek, tak se můžete těšit například na Queens Of The Stone Age nebo Blink-182.
12.8.2013 Rakouské městěčko Sankt Pölten v tomto roce bude už popaté hostit jeden z největších festivalů u našich jižních sousedů, a to festival Frequency. Ten na třech pódiích a noční taneční scéně přivítá ve třech dnech téměř stovku interpretů.
11.7.2013 Stále více českých fanoušků míří každoročně do rakouského městečka St. Pölten za festivalem Frequency. Ten nedávno přidal na svou soupisku Alkaline Trio, Blumentopf, Milese Kanea, Junip, Groundation nebo Johnnyho Borrella z Razorlight.
8.1.2013 Rakouský FM4 Frequency Festival naděluje s příchodem nového roku první zahraniční headlinery. A hlavní tahák? Frequency jako první z evropských festivalů pro letošek potvrdil účast System of A Down.
15.11.2012 Dva najväčšie rakúske festivaly tento týžden zverejňovali nové mená do svojich budúcoročných programov. Po Rammstein tak na Nova Rock mieria aj Kiss či fínski Him, prvým a jediným menom Frequency sú nemeckí punkeri Die Toten Hosen.
25.8.2012 Že program rakouského Frequency Festivalu nabízející populární i vycházející kapely z kytarové, elektronické či punk-rockové scény nemá v našem blízkém okolí konkurenci, je známou pravou. Nejinak tomu bylo letos, kdy se festival poprvé natáhl dokonce na čtyři dny.

1-10 (51) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.