muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FREQUENCY 2014

23.4.2014 Rakouský Frequency Festival, konající se v půlce srpna ve městě St. Pölten, přídává na seznam účinkujících další jména. Nejnovějšími přírůstky tak jsou Gogol Bordello, Editors, Travis, The Subways a Crystal Fighters.
28.3.2014 I když se rakouský Frequency Festival koná až v půlce srpna, už teď je známá polovina účinkujících. Mezi nově potvrzenými jmény nalezneme The Kooks, NOFX, Lily Allen, Rudimental a You Me At Six.
10.3.2014 Rakouský Frequency Festival, který se pravidelně koná v půlce srpna v městě St. Pölten, se rozrůstá na čtyři dny a přidává další zvučná jména hudebního průmyslu do svého seznamu účinkujících.
23.12.2013 Rakouský festival Frequency, který bude v roce 2014 již pošesté hostit velká jména z hudebního světa, oznamuje první várku kapel. Pokud se tedy chystáte vyrazit na tento hudební svátek, tak se můžete těšit například na Queens Of The Stone Age nebo Blink-182.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.