přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FREEWARE

15.4.2015 Některé programy si člověk prohlédne a řekne si: „To je teda blbost.“ Pak si jej nainstaluje a znechucení je ještě větší. Anebo naopak zaplesá, že - i když je to stále blbost - není to vůbec špatný a může se to hodit.
4.3.2015 Dnešní frývér je zajímavý už z toho důvodu, že je k dispozici pro velké množství platforem. Umí MACy, starší i novější Windows, 32- i 64bitové, rozumí si s VST, RTAS a taky s DirectX.
8.2.2015 Když se mluví o notačních programech, naskočí mi hláška z Hospody na mýtince „... kdokoliv jste někdy transponoval, dáte mi za pravdu...“ A stejně mi si asi dáte za pravdu, že pokud se píše častěji do listu, dřív nebo později začneme pošilhávat po nějakém tom softíku, který by nám pomohl.
15.1.2015 Efekty, které mají na starosti úroveň signálu, jsou tak trochu za Popelky. Vidět je moc není, slyšet je také nemá být a přitom bývají pro výsledný zvuk poměrně zásadní. Dnešní plug-in s prostým názvem Limiter W1 má být založen na limitéru/maximizeru od Waves L1.
19.12.2014 Je libo prohnat kytaru nějaký hodně pekelným aparátem, aby to byl fakticky nátěr? Na netu se povaluje pár plug-inů, které dokážou udělat ze zvuku kytary to pravé ořechové pro milovníky těžkých kovů, a přitom jsou zadarmo.
21.11.2014 Seděli jsme takhle s kumpány po fotbálku v restauraci a řešili, proč Zdenda nedal gól, proč ho Radeček dal, proč se Poži rozčiloval a Zbynďa jak kličkoval... Jak to tak chodí, během klábosení jsem si tu a tam uvědomil, že něco hraje z rádia.
18.10.2014 Při pohledu na tento plug-in je hned jasné, proč ta zmínka o třech hrbech. Nabízí tři efekty v jednom: distortion, filtr a kompresor. Čtvrté pole je vyhrazeno pro Master, kde určujeme celkovou hlasitost a poměr čistého a efektovaného signálu.
23.9.2014 Pokud jste hledali nějaký softwarový syntezátor, pak nelze vyloučit, že jste vyzkoušeli i ten s názvem Zebra od tvůrců U-HE. Ale pokud jste ho vyzkoušeli, pak pravděpodobně patříte k těm, kteří ho již neopustili. Protože Zebra má své jméno zaslouženě.
31.8.2014 Nedávno jsem komunikoval s panem Motlem z firmy Sonning ohledně zatlumení nově postavené místnosti určené pro nahrávání. Jako první krok se logicky jevilo změřit impulzní odezvu. Jenže jak?
7.8.2014 Což se takhle podívat do méně navštěvovaných vod etnické hudby? Dnes padla volba na sitár, snad pod dojmem nedávného shlédnutí filmu Indiana Jones a Chrám zkázy...

11-20 (47) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.