muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FREE MONDAYS

30.8.2014 Série Free Mondays po letní pauze ohlašuje program na září. Jak už se stalo zvykem, můžete si každé pondělí večer zajít do Roxy na živou hudbu z různých žánrů, zahraniční i českou, a to bez nutnosti platit vstupné.
11.5.2014 V pondělí 12. května zavítá do Prahy rakouská formace Giantree, jejíž hudba se veze na vlně současného psychedelického indie popu. V roce 2012 ji mohli vidět živě návštěvníci Budějovického Majálesu, tentokrát vás na ně zve klub Roxy bez nutnosti kupovat vstupenku.
20.4.2014 Série Free Mondays v klubu Roxy, která tradičně nabízí vstup zdarma na každý pondělní koncert, obohatila dramaturgii o zahraniční hosty. V pondělí 21. dubna nás čeká večer tvrdší kytarové muziky.
6.4.2014 V pondělí 7. dubna nás čeká v Roxy koncert americké indie zpěvačky a pianistky Sary Jackson-Holman, která se přestaví v rámci Free Mondays již podruhé. Předskakovat jí bude česká pětice Whispering of Soul.
31.3.2014 Série Free Mondays v klubu Roxy, která tradičně nabízí vstup zdarma na každý pondělní koncert, obohatila dramaturgii o zahraniční hosty. Již dnes si můžete zajít na izraelskou zpěvačku a kytaristku Tamar Aphek s kapelou.
18.10.2010 Následující dva týdny přinesou koncertní turné, které bude hned ze dvou pohledů federální: vyrazí na něj společně česká a slovenská kapela a zavítá do měst v obou zemích. Konkrétně? Sérii celkem jedenácti koncertů odehrají electro-kytarové formace Kazety a The Uniques.
7.2.2010 Společné turné mladých britských metalcoreových skupin Exit Ten a The Casino Brawl zavítá zkraje nadcházejícího týdne do Česka. Už zítra obě kapely zahrají v rámci Free Mondays v pražské Roxy a den na to se pak představí ještě v brněnském klubu Melodka.
22.4.2009 Mladá kytarová čtveřice Fake Tapes vystoupí v rámci dalších Free Mondays v pražském klubu Roxy, konkrétně v pondělí 27. dubna a jako tradičně se vstupem zdarma.
8.12.2008 Pražská folk-rocková kapela The Slots, kterou v letošním roce potkaly výrazné personální proměny, dokončuje nové album. První předzvěstí je singl Nobody Knows, který si můžete poslechnout na MySpace a na živo pak třeba dnes večer na Free Mondays v pražském klubu Roxy, kde Slots zahrají.
1.6.2008 Na první červnové vydání pravidelných Free Mondays dorazí do pražského klubu Roxy Puding pani Elvisovej. Pětičlenná veselá sestava z Košic se tak po delší době opět ukáže před českým publikem.

1-10 (44) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.