muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FRAMUS FIVE

2.5.2015 Valašský špalíček letos, zdá se, nebude příliš experimentovat, naopak se vrací ke kořenům. Na třiatřicátém ročníku tohoto městského festivalu vystoupí David Evans, propagátor mississippského blues. Přijedou také The Pretty Things.
18.10.2012 Po zhruba šesti letech se s novým albem vrací zpěvák Michal Prokop a jeho kapela Framus Five. Jmenovat se bude Sto roků na cestě, vyjde 30. října a nabídne dvanáct skladeb.
16.12.2009 I tento rok Michal Prokop potěší své fanoušky vánočním koncertem. Nemění se ani tradiční místo konání a tak v doprovodu své kapely Framus Five vystoupí v pražském Divadle Archa.
18.12.2008 Michal Prokop se svou kapelou Framus Five zítra večer vystoupí v pražském Divaldle Archa. Koncert se ponese v duchu předvánočním, ale i narozeninovém. Dva členové kapely - houslista Jan Hrubý a kytarista Luboš Andršt – totiž slaví šedesáté narozeniny.
18.8.2007 V „polistopadové“ diskografii Michala Prokopa mají živé nahrávky dominující úlohu. Je to logické: kromě loňského studiového alba Poprvé naposledy si Prokop nenašel čas na soustředěnou práci na...
11.8.2006 Koncertem ve Velkém sále pražské Lucerny oslaví své nedělní šedesáté narozeniny hudebník, novinář a bývalý politik Michal Prokop, který letos po sedmnácti letech vydal nové album nesoucí název Poprvé naposledy.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.