muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FOSTER THE PEOPLE

19.1.2014 Každý si tím musí projít. Coming of Age. Debutové album Foster The People, tria z Kalifornie mělo celosvětový úspěch, dokážou obhájit pozice i s druhotinou? To uvidíme, album pojmenované Supermodel vyjde 18. března.
2.1.2014 Kalifornské trio Foster the People konečně poslalo fanouškům krátkou zprávu o svém dalším albu. Kapela právě vypustila ukázku nového singlu Coming Of Age, tak si můžeme udělat alespoň malou představu, co Foster The People v roce 2014 chystají.
8.8.2013 V těchto dnech probíhá Brutal Assault, ale i v popu existují věci, co vám dají pořádně zabrat. Jednou z nich je i tohle video. Foster The People mají daleko do bezstarostných tanečních party popěvků.
20.8.2012 Robert Smith z The Cure, Karen O z Yeah Yeah Yeahs i herečka Winona Ryder. To je len časť mien, ktorá sa objaví na soundtracku k novému filmu Tima Burtona Frankenweenie: Domáci mazlíček.
3.5.2012 Houdini byl od začátku jednoznačný hit z jejich zatím jediné desky Torches, ale svého plnohodnotného samostatného vydání na singlu se dočkal až nyní, poté, co měl minipremiéru pouze ve Velké Británii jako promo singl již před rokem.
12.1.2012 Mezi kvantem výročních žebříčků si pozornost rozhodně zaslouží ten zveřejněný portálem Last.fm. Neodráží se v něm totiž prodejnost ani nájezdy hlasujících fanklubů, nýbrz právě to, co a v jaké míře jeho uživatelé poslouchali.
9.1.2012 Během loňska jste jejich songy museli už někde slyšet, jen jste možná nezaregistrovali jejich jméno. Je nejvyšší čas to napravit, protože kalifornská kapela Foster the People se dostává do povědomí celého světa závratnou rychlostí.
1.1.2012 Do nového roku opět vstupujeme bilancí desek, které nás nejvíce zaujaly v tom předchozím - 2011. Nejčastěji skloňovanou deskou je Let England Shake zpěvačky PJ Harvey. Shoda se našla také u Fleet Foxes, Kasabian Portugal. the Man nebo Björk.
11.11.2011 Kalifornští Foster The People se letos zařadili mezi nejsledovanější debutující kapely. Nyní sice představují nový singl Call It What You Want, na který jsme také upozorňovali ve Videotipech, nyní ale dáme vzpomenout na jejich nejúspěšnější píseň Pumped Up Kicks.
7.11.2011 Americká indie-popová formace kolem Marka Fostera, Foster The People, vypustila do světa videoklip k třetímu singlu z jejich debutové desky Torches. Jako další ochutnávku z alba vybrali píseň Call It What You Want.

2-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.