muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FOOLK

4.11.2009 Staronový festival NouveauNu_FM zostáva aj naďalej v Bratislave, pribudlo však ďalšie mesto. Fink, Trouble Over Tokyo či Portico Quartet sa tak okrem hlavného mesta predstavia aj v Košiciach.
6.9.2009 Ôsma edícia dcérskej akcie festivalu Wilsonic - micro.Wilsonic priniesla v rámci ekologického projektu Energy Union do Bratislavy a Košíc legendárnu dvojicu Coldcut. V Bratislave ich potom doplnila slovenská elektronická špička - Foolk, Karaoke Tundra, Isobutane, Teapot, Pjoni a Ink Midget.
25.8.2009 Už túto sobotu v Košiciach a o necelý týždeň neskôr v Bratislave sa v rámci ôsmeho micro.Wilsonicu predstavia so svojou novou audio-vizuálnou show legendárni Coldcut. Organizátori prezradili kompletný line-up obohatený o zaujímavé mená zo slovenskej elektronickej scény.
23.7.2009 Tasov u Veselí nad Moravou přivítá o příštím víkendu sedmnáctý ročník festivalu Beseda u bigbítu. Hlavně příznivcům alternativní muziky nabídne během dvou dnů koncerty zhruba pěti desítek kapel a interpretů nejen z Česka, ale i ze zahraničí.
28.5.2009 Americký producent a hudebník Daedelus přijede po dvou letech znovu do Prahy. Zahraje ve středu 3. června na třetím pokračování audio-vizuálního večírku Lunchmeat v Meet Factory.
4.3.2009 V Klubu XT3 v Praze na Žižkov se tuto sobotu představí slovenské projekty Foolk a Rentip. Večer navíc otevře podivuhodná dvojice Sexman 3 z irského Donegalu.
3.3.2009 Niekoľko mesiacov po vydaní albumu Gloria bratislavské duo Longital opäť obohacuje svoju diskografiu. Vydanie Revoyaged Longital oslávi 13.marca v bratislavskom PKO na festivale micro.Wilsonic.
9.2.2009 Na udeľovaní cien Radio_Head Awards 2008 zahrali ocenení Noisecut i ďalší slovenskí interpreti. Na pódium Štúdia 1 Slovenského rozhlasu sa tak postavili Longital s Isobutanom, The Uniques, Magpie, Youcoco s Billy Barman, Foolk, The Swan Bride...
28.12.2008 V rámci ďalšej zo série živých koncertov v štúdiu Rádia_FM zahral slovenský elektronický one-man projekt Foolk s dvoma DJ-mi - Spinhandzom a Lixxxom predvianočnú turntablistickú exhibíciu. My sme pri tom nemohli chýbať.
4.11.2008 V Británii usazení Australané Pendulum do našich končin po několika DJských setech přijíždějí se svým koncertním programem. Již tento čtvrtek zahrají v Bratislavě, o necelé dva týdny později pak bude následovat vystoupení v Praze.

11-20 (30) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.