muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FOLK3MAIL

11.8.2009 Mikulovský festival Eurotrialog, který se pojetím své dramaturgie snaží výrazně lišit od většinové festivalové produkce v tuzemsku, vstupuje do druhé dekády své historie. Jeho 11. ročník proběhne o posledním srpnovém víkendu.
13.11.2007 Pražský klub Rock Café se tuto sobotu stane dějištěm čtvrtého ročníku charitativního festivalu Pozdní sběr, který si klade za cíl finančně podpořit Dětské krizové centrum, zabývající se problematikou týraných, zneužívaných a zanedbávaných dětí.
20.8.2007 Experimentálně-popový projekt Function jsme si nedávno ve stručnosti představili v rámci rubriky Po nezávislých labelech. Pokud vás zaujal, můžete se těšit i na živé vystoupení, které se uskuteční tento čtvrtek v Klubu 007 Strahov v Praze.
8.6.2007 Večer nazvaný Sung Tongs přinese dnes do malostranského Studia Rubín přinese (staro)novou vlnu českých písničkářů. Na jedněch prknech tam vystoupí folk3mail, selFbrush, Tyson Cosby ala Atlantic Cable, Mon Insomnie, Jon La Tash a Lopsided.
9.5.2007 Kapely Posmrtné zkušenosti, Sestry Steinovy, Miou Miou, Folk3mail, nebo Moberg Ensemble vystoupí v sobotu 19. května na druhém ročníku charitativního festivalu Jarní výběr, který se uskuteční v prostorách pražského klubu Rock Café.
27.1.2007 Podobně jako třeba Bratři Orffové se i Ondřej Pečenka zvaný Mladoň pokouší o jakési „neopísničkářství“. (Nezaměňovat, proboha, s neofolkem jistého zpívajícího automobilového závodníka a thaiboxera...
14.12.2006 Tata bojs, jedna z nejinvenčnějších kapel současné české hudební scény, přerušila práce na novém albu a vyráží v těchto dnech na krátké předvánoční turné.
21.11.2006 Občas se stává, že se na jediný večer nahromadí řádka zajímavých koncertů a hudební fanoušci nevědí, čemu dát přednost. Dost možná si takto zítra budou hlavu lámat naši pražští čtenáři.
1.11.2006 Hudební projekt Ondřeje Pečenky Folk3Mail dnes vydává své druhé album nazvané Místo na slunci.
19.9.2006 Ve Veletržním paláci v Praze ve čtvrtek odstartuje letošní ročník Hudebního veletrhu Praha, který potrvá až do soboty. Ani letos nebudou jeho návštěvníci ochuzeni o doprovodný program čítající mimo jiné i několik koncertů.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.