muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FM4 FREQUENCY 2013

19.8.2013 Třetí srpnový týden patří v Rakousku již tradičně Frequency Festivalu, který se letos mohl pochlubit vyprodáním veškerých vstupenek. Padesátiticový dav tak mohli potěšit System Of A Down, Tenacious D a mnozí další.
12.8.2013 Rakouské městěčko Sankt Pölten v tomto roce bude už popaté hostit jeden z největších festivalů u našich jižních sousedů, a to festival Frequency. Ten na třech pódiích a noční taneční scéně přivítá ve třech dnech téměř stovku interpretů.
11.7.2013 Stále více českých fanoušků míří každoročně do rakouského městečka St. Pölten za festivalem Frequency. Ten nedávno přidal na svou soupisku Alkaline Trio, Blumentopf, Milese Kanea, Junip, Groundation nebo Johnnyho Borrella z Razorlight.
14.2.2013 Komu nestačí koncerty Nicka Cavea na letních festivalech, nebo se na ně jednoduše nedostane, bude mít další možnost na podzim. Australský zpěvák v doprovodu své kapely The Bad Seeds se totiž představí i na samostatném koncertu v Praze.
8.1.2013 Rakouský FM4 Frequency Festival naděluje s příchodem nového roku první zahraniční headlinery. A hlavní tahák? Frequency jako první z evropských festivalů pro letošek potvrdil účast System of A Down.
15.11.2012 Dva najväčšie rakúske festivaly tento týžden zverejňovali nové mená do svojich budúcoročných programov. Po Rammstein tak na Nova Rock mieria aj Kiss či fínski Him, prvým a jediným menom Frequency sú nemeckí punkeri Die Toten Hosen.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.