muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FM4 FREQUENCY 2012

10.7.2012 Američtí The Killers jsou po čtyřech letech zpátky. Právě dnes do světa vypustili pilotní singl z připravované desky Battle Born, ke které byl zároveň upřesněn termín vydání.
8.6.2012 Po Muse se o slovo hlásí další velikáni světového alternativního popu, američtí The Killers. Stejně jako o den dříve jejich britští kolegové, také Brandon Flowers a spol. se rozhodli fanoušky překvapit krátkým trailerem zveřejněným na YouTube.
22.4.2012 Legendárni The Cure sa v lete po štyroch rokoch vrátia na európske pódia a odohrajú bohaté festivalové turné, ktoré začne v máji na Pinkpope v Holandsku a skončí začiatkom septembra na Electric Picnic v Írsku.
19.4.2012 Britský písničkář Ed Sheeran pokračuje v úspěšném tažení se svým loňským debutem plus. I proto jako dnešní Song dne vybíráme jeho aktuální singl nazvaný Drunk. Mimochodem, v létě budete Eda moci vidět na rakouském Frequency Festivalu.
18.4.2012 Občas electro-popoví, občas lehce experimentátorští, to jsou američtí Hot Chip. Dva roky po vydání alba One Life Stand se hlásí s novinkou nazvanou In Our Heads.
12.4.2012 Už tak silný line-up rakouského Frequency Festivalu umocňují další jména. Celkově se jejich zveřejněním počet známých vystupující zvyšuje na více jak osmdesát ze plánované stovky.
12.4.2012 Po čtyřech letech by se letoš britští Bloc Party měli vytasit s novou deskou. Zatím není známo, kdy vyjde, nicméně na léto má kapela naplánováno turné, které zavítá i k našim sousedům...
9.4.2012 Lasvegasská kapela The Killers se po sólových odbočkách jednotlivých členů vrací a na letošek chystá nové album. Kromě toho taky plánuje turné, s nímž se poblíž česka zastaví v srpnu na rakouském Frequency Festivalu a v září na německém Berlin Festivalu...
17.3.2012 Opět velice slibně se rýsuje line-up rakouského Frequency Festivalu, který proběhne v polovině srpna v St. Pöltenu. Po britských Placebo totiž pořadatelé oznámili pěknou řádku silných a zajímavých jmen.
30.1.2012 Populární rakouský, k českým hranicím poměrně blízký festival Frequency se pomalu chystá na svůj dvanáctý ročník, který se odehraje mezi 16. a 18. srpnem v St. Pöltenu.

4-13 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.