muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FM4 FREQUENCY 2012

25.8.2012 Že program rakouského Frequency Festivalu nabízející populární i vycházející kapely z kytarové, elektronické či punk-rockové scény nemá v našem blízkém okolí konkurenci, je známou pravou. Nejinak tomu bylo letos, kdy se festival poprvé natáhl dokonce na čtyři dny.
14.8.2012 Four.blocparty.com – to je adresa, na které si od teďka můžete poslechnout nové album britské electro-kytarové kapely Bloc Party v celé jeho délce. Čtvrtá deska nesoucí název Four čítá dohromady dvanáct skladeb.
12.7.2012 Rakouský FM4 Frequency Festival pomalu uzavírá letošní line-up. V předchozích týdnech se rozrostl o poslední kapely, navíc se také dočkal prvního nástřelu časového harmonogramu.
10.7.2012 Američtí The Killers jsou po čtyřech letech zpátky. Právě dnes do světa vypustili pilotní singl z připravované desky Battle Born, ke které byl zároveň upřesněn termín vydání.
8.6.2012 Po Muse se o slovo hlásí další velikáni světového alternativního popu, američtí The Killers. Stejně jako o den dříve jejich britští kolegové, také Brandon Flowers a spol. se rozhodli fanoušky překvapit krátkým trailerem zveřejněným na YouTube.
22.4.2012 Legendárni The Cure sa v lete po štyroch rokoch vrátia na európske pódia a odohrajú bohaté festivalové turné, ktoré začne v máji na Pinkpope v Holandsku a skončí začiatkom septembra na Electric Picnic v Írsku.
19.4.2012 Britský písničkář Ed Sheeran pokračuje v úspěšném tažení se svým loňským debutem plus. I proto jako dnešní Song dne vybíráme jeho aktuální singl nazvaný Drunk. Mimochodem, v létě budete Eda moci vidět na rakouském Frequency Festivalu.
18.4.2012 Občas electro-popoví, občas lehce experimentátorští, to jsou američtí Hot Chip. Dva roky po vydání alba One Life Stand se hlásí s novinkou nazvanou In Our Heads.
12.4.2012 Už tak silný line-up rakouského Frequency Festivalu umocňují další jména. Celkově se jejich zveřejněním počet známých vystupující zvyšuje na více jak osmdesát ze plánované stovky.
12.4.2012 Po čtyřech letech by se letoš britští Bloc Party měli vytasit s novou deskou. Zatím není známo, kdy vyjde, nicméně na léto má kapela naplánováno turné, které zavítá i k našim sousedům...

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.