přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FLERET

17.7.2013 Jeden z největších rockových a metalových festivalů letošního roku, Masters of Rock, je za námi. Přinesl spoustu nečekaných hudebních i nehudebních zážitků. Zhlédněte následující galerii a uvidíte, jak probíhal festival během prvních dvou dní.
17.7.2013 Jedenácté pokračování festivalu Masters of Rock je za námi a nastal čas právě uplynulý ročník zhodnotit. Na hlavním pódiu se v průběhu čtyř dnů vystřídalo více než 40 kapel.
26.6.2013 Prostory holešovského zámku se již potřetí staly působištěm rodinného festivalu Holešovská regata. Podívejte se, jak akce proběhla a jaké stálice české scény se na ní představily.
18.6.2013 V sobotu 22. června proběhne třetí ročník rodinného festivalu Holešovská regata, který se stává již tradičním. Malé město Holešov tak přivítá oblíbené interprety české hudební scény. Hlavními lákadly letošního ročníku jsou Olympic, Aneta Langerová či Miro Žbirka.
17.8.2011 Asi těžko by se našlo v Česku v době od 14. do 17. července místo s vyšší koncentrací dlouhovlasých neoholených kuřáků v kožených botách než právě ve Vizovicích, na Masters of Rock.
23.7.2011 Tradičně ve Vizovicích se i letos uskutečnil festival Masters of Rock. Hammerfall, Moonspell, Pagan Alliance, Amorphis nebo Bonfire - to je jen stručný výběr těch, které najdete v první části naší fotogalerie.
23.6.2011 Jubilejní dvacátý ročník čeká o nadcházejícím víkendu multikulturní festival Okolo Třeboně. Od pátku 24. do pondělka 27. června bude ve stejnojmenném jihočeském městě připraven hudební, divadelní, ale také bohatý doprovodný program.
10.5.2011 Jubilejní dvacátý ročník má před sebou přehládka folkové, country a trapské hudby Folkový kvítek. Odehraje se tuto sobotu v přírodním amfiteátru na Konopišti u Benešova a také tentokrát bude spojena s tradiční soutěží mladých písničkářů a skupin.
7.1.2011 Když se mi náhodou podařilo potkat v Zádveřicích (maličká obec blízko Vizovic) kapelníka Fleretu Zdeňka Hrachového, požádal jsem ho o rozhovor s Jarmilou Šulákovou. Bylo mi velmi ochotně vyhověno.
30.11.2010 Poté, co v sobotu ve zlínské hale Novesta proběhla zimní odnož festivalu Masters of Rock, organizátoři odtajňují první kapely pro příští ročník letního metalového svatostánku. Potvrzeny jsou bezmála tři desítky kapel, z toho dvě desítky ze zahraničí.

1-10 (28) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.