muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FILIP BENEŠOVSKÝ

7.2.2012 Filip Benešovský a bratři Kašparové se vrací s adaptací slavného alba Pink Floyd "Dark Side of the Moon“, tentokrát na Zimní stadion v Bílině v prozatím největším indoorovém provedení v historii tohoto jejich projektu, a to 23. března tohoto roku.
14.9.2009 V listopadu 1979 vyšlo slavné album britské skupiny Pink Floyd The Wall. S multimediální šou inspirovanou tímto dílem česká města už po několik let objíždí Filip Benešovský, který si nenechá ujít ani tuto příležitost.
1.7.2008 Fenomén Pink Floyd lze jen těžko napodobit. Každý, kdo se o to pokouší, riskuje, že výsledek bude působit v porovnání s originálem jako laciná pouťová atrakce okresního formátu...
19.11.2007 Neúnavný muzikant, zpěvák a producent Filip Benešovský stojí už za několikerým uvedením živého nastudování legendární rockové opery Pink Floyd The Wall v České republice. Tentokrát sáhl...
30.7.2007 Žatecká Dočesná vznikla před půl stoletím jako oslava dočesání chmele; dnes ji už ale směle můžeme řadit do kategorie hudebních festivalů. Jubilejní 50. ročník akce se uskuteční v pátek 31. srpna a sobotu 1. září v centru Žatce, kde se na čtyřech scénách vystřídají přes dvě desítky kapel a interpretů.
22.3.2005 Po dvouleté pauze se uskutečnilo na plzeňském náměstí republiky koncertní a scénické ztvárnění fenomenálního projektu The Wall.
Již v roce 2002 se podařilo duchovnímu otci české adaptace...
16.8.2004 "Co se týče muziky, a platí to o všem, co v muzice dělám, snažím se najít si v životě podobné lidi jako já - a musím říct, že poslední dejme tomu rok a půl dělám opravdu jenom to, co mě baví,"...
9.8.2004 Album skupiny Pink Floyd The Wall právem patří do zlatého fondu rockové hudby, pročež není divu, že v něm nemálo hudebníků nachází nevyčerpatelný zdroj inspirace.
25.4.2002 Pinkfloydovský fenomén The Wall je asi jen těžko přehlédnutelným audiovizuálním projektem v dějinách rockové hudby. Díky baskytaristovi Filipu Benešovskému...

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.